. Takže základ (pro mě) je sladkokyselý nálev s cibulí a hořtičným semínkem, ale bez kopru, bobkového listu či jiných bylin.
reaguje na:
SeldomSeen
jen poznamka k okurkam
Nesnáším kopr v nálevu a došlo mi to až letos
. Takže základ (pro mě) je sladkokyselý nálev s cibulí a hořtičným semínkem, ale bez kopru, bobkového listu či jiných bylin.
. Takže základ (pro mě) je sladkokyselý nálev s cibulí a hořtičným semínkem, ale bez kopru, bobkového listu či jiných bylin.|
reagovat
|





