reaguje na:
mkubalikova
Tyčový mixér je za mě rozhodně nejlepší, ale důležité je, aby nádoba, ve které to děláš, plně objímala ten mixér - měla by být teda vysoká a hubená. A jinak je domácí majonéza naprosto top a člověk si tam může vlastně i přidat, co chce, vybrat si oblíbený olej atd.
|
reagovat
|






