Myslim ze vo finale skoncili velmi dobre kusky. A rozhodujuci faktor ani nebude tak HW ako skor SW.
Takze ak mas skusenosti s Androidom, si "hracickovy" typ, ktory sa s tym rad hodiny mazli, vsemozne upravuje a nastavuje podla svojich predstav, kasles na trochu horsie zabezpecenie (nielen Touch ID) a pomalsie (alebo neexistujuce) updaty, mas vitaza.
iPhone ide na to tou opacnou "it simply works" cestou.
Este by som zvazil aj fakt, kolko ludi okolo teba (rodina, kamosi) maju iOS, vtedy su fajn aj niektore vychytavky plnohodnotneho a intuitivneho prepojenia systemov ako napr. Airdrop, Facetime alebo iMessage. No a co sa tyka aplikacii, to je na samostatnu debatu, ale asi nebudes v tomto narocny a tie hlavne su vsade.
Memphis
|
reagovat
|



!
ja som presiel z iphonu na huawei (honor je ich sestra) a nemozem si vynachvalit. 