Pokud se nic nezměnilo, tak originální BD včetně všech ochran, menu atd. lze přehrát pouze v komerčních playerech s patřičnými licencemi. Tzn. věci jako ArcSoft TMT, CyberLink PowerDVD, Nero Blu-ray Player apod.
Takže pokud člověk trvá na plnohodnotném přehrávání, tak žádné "open" alternativy nemá cenu zkoušet, protože už z principu tuhle funkcionalitu nemůžou mít.
V tom případě bych se pokusil spíš naopak zjistit, zda náhodou do PowerDVD apod. nejde naroubovat externí titulku přes VSFilter nebo něco podobného - ale to jen taková moje úvaha.
|
reagovat
|

... Je to peklo, rád bych to do budoucna vyřešil elegantněji, ale teď sem rád, že je to všechno popropojováno a je to funkční bez neustálých úprav...
