VLC mám, ale ten mi originálne blu-ray neprehrá. Je tam na to nejaký plugin či? Normálne používam Cyberlink PowerDVD, ale ten nepodporuje externé titulky.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


... Je to peklo, rád bych to do budoucna vyřešil elegantněji, ale teď sem rád, že je to všechno popropojováno a je to funkční bez neustálých úprav...

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

Ale když jsi mě vyzval jmenovitě, cítím potřebu zareagovat, byť negativně, než abych ten dotaz prostě odignoroval.|
reagovat
|
...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

. Tak jako tak jsem potřeboval vědět, zda to tím propojením vůbec rozchodím, takže ještě jednou dík.|
reagovat
|