
To asi mysli fakt vazne s tema telefonama, kdyz uz "flesuje romku u tretiho kousku" 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
), tak nechci vidět, kdyby jsi domů dotáhl třeba 60" VT60, to by tě asi rovnou šlehlo :)|
reagovat
|

, ale...
, ale imho by to jít mělo.|
reagovat
|
!|
reagovat
|
...|
reagovat
|