Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5101 - 5120 Napsat příspěvek
No, záleží jak moc bys LTE normálně využil. S FUP u nás to moc význam nemá. Já osobně tohle jako deal-breaker u telefonů zatím nevidím.
632210
No, záleží jak moc bys LTE normálně využil. S FUP u nás to moc význam nemá. Já osobně tohle jako deal-breaker u telefonů zatím nevidím.
0 0
reagovat
Vardant

nad ním jsem uvažoval taky, ale nepodporuje LTE.
632206
Vardant nad ním jsem uvažoval taky, ale nepodporuje LTE.
0 0
reagovat

kedlik

A co Xiaomi Mi4? Asi jako jediný má 3GB RAM a SoC má taky z toho výběru nejlepší.
632203
A co Xiaomi Mi4? Asi jako jediný má 3GB RAM a SoC má taky z toho výběru nejlepší.
kedlik
0 0
reagovat

kedlik

Já si kupuju ty, které jde snadno rootnout a flashnout cyanogenmodem (typicky jsou hodně prodávané), pak mě zajímá hlavně hardware (v čele s amoled displayem). Jinak to co tady teď píšeš jsou věci, na které jsem já osobně recenze neviděl.
Vincent - vždycky když hraju GTA V a vidím iFruit, tak si na tebe vzpomenu #nojoke.
632182
Já si kupuju ty, které jde snadno rootnout a flashnout cyanogenmodem (typicky jsou hodně prodávané), pak mě zajímá hlavně hardware (v čele s amoled displayem). Jinak to co tady teď píšeš jsou věci, na které jsem já osobně recenze neviděl. [b]Vincent [/b]- vždycky když hraju GTA V a vidím iFruit, tak si na tebe vzpomenu #nojoke.
kedlik
0 0
reagovat

Vinco

632179
[link="https://fozmeadows.files.wordpress.com/2013/06/snappy-snake.png"]link[/link]
Vinco
0 0
reagovat
iPhone
632177
iPhone
0 0
reagovat

mobil

co by jste doporučili v cenové hladině kolem 9 000? Přemýšlím mezi Huawei P7, Meizu MX4, Lenovo Vibe Z2, někdo nějaká zkušenost?
632166
co by jste doporučili v cenové hladině kolem 9 000? Přemýšlím mezi Huawei P7, Meizu MX4, Lenovo Vibe Z2, někdo nějaká zkušenost?
mobil
0 0
reagovat
Koukám, že jsem udělal dobře a ještě chvíli počkal - link
632039
Koukám, že jsem udělal dobře a ještě chvíli počkal - http://www.tinydeal.com/xiaomi-piston-3rd-generation-edition-earphone-smart-klick-key-p-147709.html
0 0
reagovat

Pacos

Kromě toho, že na tom prostě všechno vypadá výrazně líp (web, hry a samozřejmě i ty filmy), tak zejména při zmíněném "filmy z postele" je víc než pravděpodobné, že člověk bude na monitor koukat "zespodu". Tzn. ten nejhorší možný pozorovací úhel, který TNko má + směr ve kterém jde monitor obvykle nejhůře polohovat (pokud by někoho vůbec bavilo pořád hýbat se stojanem).

Můj BFU bratr taky nechtěl pochopit, proč by na to svoje běžný použití potřeboval IPS panel. Stačilo pár týdnů a sebral mi i druhej kus, aby měl IPS nejen doma, ale i přes týden na VŠ.

IPS není několikanásobně dražší, příplatek se u modelů stejné třídy pohybuje kolem 25%. Při výrazně levnějších TNkách už šetříš na víc věcech, než jenom panelu.
631535
Kromě toho, že na tom prostě všechno vypadá výrazně líp (web, hry a samozřejmě i ty filmy), tak zejména při zmíněném "filmy z postele" je víc než pravděpodobné, že člověk bude na monitor koukat "zespodu". Tzn. ten nejhorší možný pozorovací úhel, který TNko má + směr ve kterém jde monitor obvykle nejhůře polohovat (pokud by někoho vůbec bavilo pořád hýbat se stojanem). Můj BFU bratr taky nechtěl pochopit, proč by na to svoje běžný použití potřeboval IPS panel. Stačilo pár týdnů a sebral mi i druhej kus, aby měl IPS nejen doma, ale i přes týden na VŠ. IPS není několikanásobně dražší, příplatek se u modelů stejné třídy pohybuje kolem 25%. Při výrazně levnějších TNkách už šetříš na víc věcech, než jenom panelu.
Pacos
0 0
reagovat

LDK

Nasel sem na netu manual na Lenovo Yoga 3 pro a o verzi HDMI tam nic neni. Akorat ze je video graphic micro HDMI output 1080p. Zejtra jeste mrknu, dneska to balim.

Prozatim diky vsem za pomoc :+
631562
Nasel sem na netu manual na Lenovo Yoga 3 pro a o verzi HDMI tam nic neni. Akorat ze je video graphic micro HDMI output 1080p. Zejtra jeste mrknu, dneska to balim. Prozatim diky vsem za pomoc *:+*
LDK
0 0
reagovat

Pacos

hlavně dva nepřipojí, když máš jenom noťál
631561
hlavně dva nepřipojí, když máš jenom noťál
Pacos
0 0
reagovat
Tak se zkus podívat na specifikace toho tvého HDMI, podle wiki 1.3 by už měla zvládat 2560x1600@60Hz a ne až 1.4, jak jsem si myslel. Nejlíp zajdi někam do krámu s PCčkama a zeptej se, jestli si nemůžeš nějaký monitor s vysokým rozlišením zkusit.
631560
Tak se zkus podívat na specifikace toho tvého HDMI, podle wiki 1.3 by už měla zvládat 2560x1600@60Hz a ne až 1.4, jak jsem si myslel. Nejlíp zajdi někam do krámu s PCčkama a zeptej se, jestli si nemůžeš nějaký monitor s vysokým rozlišením zkusit.
0 0
reagovat

Pacos

Dva uz se pravdepodobne nevejdou.
631559
Dva uz se pravdepodobne nevejdou.
Pacos
0 0
reagovat

TG

Na to cos popsal nepotrebujes IPS panel, ale dva levny monitory vedle sebe (pokud je misto na stole). Samozrejme budu rad za argumenty proc bfu potrebuje nekolikanasobne drazsi IPS monitor. Ja tam zadny rozumny duvod proste nevidim. IPS ma lepsi barvy, ktery ma pulka lidi stejne spatne nastavene. Jedinej problem muzou byt pozorovaci uhly, ale jestli to stoji za ty penize navic...
631558
Na to cos popsal nepotrebujes IPS panel, ale dva levny monitory vedle sebe (pokud je misto na stole). Samozrejme budu rad za argumenty proc bfu potrebuje nekolikanasobne drazsi IPS monitor. Ja tam zadny rozumny duvod proste nevidim. IPS ma lepsi barvy, ktery ma pulka lidi stejne spatne nastavene. Jedinej problem muzou byt pozorovaci uhly, ale jestli to stoji za ty penize navic...
TG
0 0
reagovat
micro HDMI, WiDi. Bohužel. A koukám, že display port redukcí nepořeším. Fuck.

Proč já vůl nepočkal pár měsíců na ten bezrámečkovej Dell XPS 13. Za stejný prachy bych měl mnohem lepší stroj...
631557
micro HDMI, WiDi. Bohužel. A koukám, že display port redukcí nepořeším. Fuck. Proč já vůl nepočkal pár měsíců na ten bezrámečkovej Dell XPS 13. Za stejný prachy bych měl mnohem lepší stroj...
0 0
reagovat

TrDLo

nj, máš pravdu, už je pozdě a nějak mi to nemyslí. taky Ted vybírá 27" i po tom mém příspěvku..

Tede jestli ten tvůj noťál má jenom HDMI 1.3 a nemá DP, tak všechno co jsem napsal pro tebe neplatí a hledej nějaký fujHD. přes HDMI víc jak 1920x1200 nedostaneš
631556
nj, máš pravdu, už je pozdě a nějak mi to nemyslí. taky Ted vybírá 27" i po tom mém příspěvku.. Tede jestli ten tvůj noťál má jenom HDMI 1.3 a nemá DP, tak všechno co jsem napsal pro tebe neplatí a hledej nějaký fujHD. přes HDMI víc jak 1920x1200 nedostaneš
TrDLo
0 0
reagovat

LDK

O pár příspěvků níže jsi zmínil, že notebook přes HDMI dost možná dá jenom 1920x1080 a najednou se tu mluví o 30" s 2560x1600. Tak jak?
631555
O pár příspěvků níže jsi zmínil, že notebook přes HDMI dost možná dá jenom 1920x1080 a najednou se tu mluví o 30" s 2560x1600. Tak jak?
LDK
0 0
reagovat

LDK

Aukro už ne, netřeba rozvádět.
631554
Aukro už ne, netřeba rozvádět.
LDK
0 0
reagovat
Tak vem nějaký z aukra, zrovna tam máš dvě profi třicítky za desítku: HP LP3065 a Dell 3008WFP. To LP3065 jsem měl a je to fakt skvělý monitor, ale je to jeden z prvních třicítek a v podstatě nemá elektroniku a tím i scaler, takže sežere jenom plné rozlišení a neumí HDMI. Dell je novější a HDMI už umí.
631553
Tak vem nějaký z aukra, zrovna tam máš dvě profi třicítky za desítku: [link="http://aukro.cz/monitor-hp-lp-3065-i5219881899.html"]HP LP3065[/link] a [link="http://aukro.cz/30-dell-ultrasharp-3008wfp-ips-2560-x-1600-i5220978316.html"]Dell 3008WFP[/link]. To LP3065 jsem měl a je to fakt skvělý monitor, ale je to jeden z prvních třicítek a v podstatě nemá elektroniku a tím i scaler, takže sežere jenom plné rozlišení a neumí HDMI. Dell je novější a HDMI už umí.
0 0
reagovat

LDK

Pojede to jenom večer doma tak dvě hoďky a pak chvílema o víkendu. Zase nezapomeňte, že to pojede přes HDMI z toho Lenova... O Dellu teďka po přečtení i jiných reakcí na netu vážně přemýšlím, akorát ta cena mě štve. Zas tak intezivně to používat nebudu...
631552
Pojede to jenom večer doma tak dvě hoďky a pak chvílema o víkendu. Zase nezapomeňte, že to pojede přes HDMI z toho Lenova... O Dellu teďka po přečtení i jiných reakcí na netu vážně přemýšlím, akorát ta cena mě štve. Zas tak intezivně to používat nebudu...
LDK
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se