
Bína
S těma VSD3 jsi mě vyloženě potěšil, zrovna dneska mi maj přijít 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
) mi zněly mnohonásobně líp.|
reagovat
|

|
reagovat
|

... Ničíš si ouška (nepřiměřenou hlasitostí) a i když můžou hrát dobře, akusticky budou stejně naprd, málokteré pecky sednou do ucha (pokud vůbec nějaké)...|
reagovat
|

.|
reagovat
|


ehm|
reagovat
|



...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
. To, že třeba koupi odložit na dobu, kdy na tom finančně nebude tak náročně (imho před Vánoci je to přece jen krušné, dopřát si něco, u čeho se člověk nebude nějak omezovat třeba) a vrazit do toho třeba víc, než měl původně v plánu, je věc druhá, ale pro mě logičtější. Protože i když třeba koupí mezikrok, budou hrát furt dobře a pak bude o to víc lomit rukama, že nešel do něčeho, co opravdu chce 
...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|