popik
nevite, co by mohl byt pci bus driver, pod jakým označením ho stáhnout? pořád mi vyskakuje ve správci hw...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
fixnou to, nebo jak?|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Něco jsem myslím na googlu zahlíd ohledně win8 a disku, ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Je zvláštní, že teď je ten disk zase v pohodě, než jsem pustil HDTune, tak se využití pohybovalo kolem 4% a teď s HDTune je to kolem 90%, což je podle mě v pořádku.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

... Bych, bych bych... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|