Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 6221 - 6240 Napsat příspěvek

popik

nevite, co by mohl byt pci bus driver, pod jakým označením ho stáhnout? pořád mi vyskakuje ve správci hw...
610050
nevite, co by mohl byt pci bus driver, pod jakým označením ho stáhnout? pořád mi vyskakuje ve správci hw...
popik
0 0
reagovat

popik

no a co kucí z majkrosoftu, podali k temu nějaké vyjádření? :D fixnou to, nebo jak?
610046
no a co kucí z majkrosoftu, podali k temu nějaké vyjádření? *:D* fixnou to, nebo jak?
popik
0 0
reagovat
Já jsem z toho zkoušel všechno a ještě další věci. I když některý na první pohled fungují, tak se ten problém vždycky po pár dnech vrátil.
610045
Já jsem z toho zkoušel všechno a ještě další věci. I když některý na první pohled fungují, tak se ten problém vždycky po pár dnech vrátil.
0 0
reagovat

popik

Téměř na konci diskuze je ANSWER, kterou spousta lidí označila jako, že jim pomohla link má s tím někdo zkušenost?
610044
Téměř na konci diskuze je ANSWER, kterou spousta lidí označila jako, že jim pomohla http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_8-performance/windows-8-keeps-slows-down-to-100-disk-usage-and/cd787f8d-e7b4-4872-aecb-6f0cd15ad942 má s tím někdo zkušenost?
popik
0 0
reagovat

popik

Zatím jsem nedefragmentoval, ale teď dělám test disku pomocí HDTune.
Ano, je to Win8 64bit, kterej byl (bohužel) dodávaný s noťasem. co tam je jako za chybu? :o Něco jsem myslím na googlu zahlíd ohledně win8 a disku, ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Je zvláštní, že teď je ten disk zase v pohodě, než jsem pustil HDTune, tak se využití pohybovalo kolem 4% a teď s HDTune je to kolem 90%, což je podle mě v pořádku.
610043
Zatím jsem nedefragmentoval, ale teď dělám test disku pomocí HDTune. Ano, je to Win8 64bit, kterej byl (bohužel) dodávaný s noťasem. co tam je jako za chybu? *:o* Něco jsem myslím na googlu zahlíd ohledně win8 a disku, ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Je zvláštní, že teď je ten disk zase v pohodě, než jsem pustil HDTune, tak se využití pohybovalo kolem 4% a teď s HDTune je to kolem 90%, což je podle mě v pořádku.
popik
0 0
reagovat
Jestli je to s Windows 8, tak je chyba tam. Zbavit se toho zatím 100% nejde.
610042
Jestli je to s Windows 8, tak je chyba tam. Zbavit se toho zatím 100% nejde.
0 0
reagovat
Zkoušel jsi ho defragmentovat, nemáš ho zbytečně přeplněnej?
610041
Zkoušel jsi ho defragmentovat, nemáš ho zbytečně přeplněnej?
0 0
reagovat

popik

Čus, mám asi tejden starej noťas a správce úloh mi začal hlásit 100% využití disku(občas to spadne na 90%), přitom na noťasu nic nedělám. Bude asi v prdeli disk, že?
610040
Čus, mám asi tejden starej noťas a správce úloh mi začal hlásit 100% využití disku(občas to spadne na 90%), přitom na noťasu nic nedělám. Bude asi v prdeli disk, že?
popik
0 0
reagovat
tak to je fakt super... palce nikomu nic neřeknou, jediné co tě zajímá je FOV... pořád si to u TV musím přepočítávat, ale pak se objeví Oculus Rift a jeho úhlopříčka je už udávána ve stupních... a pak vytasí Sony a začne přepočítávat FOV jejich headmountu na nějakou pseudotelevizi v nějaké vzdálenosti... já se asi poseru smíchy :D :-
609551
tak to je fakt super... palce nikomu nic neřeknou, jediné co tě zajímá je FOV... pořád si to u TV musím přepočítávat, ale pak se objeví Oculus Rift a jeho úhlopříčka je už udávána ve stupních... a pak vytasí Sony a začne přepočítávat FOV jejich headmountu na nějakou pseudotelevizi v nějaké vzdálenosti... já se asi poseru smíchy *:D* *:-*
0 0
reagovat
"Sony unveils new head-mounted display, offers virtual 700-inch screen. Now, VentureBeat reports that the new HMZ-T3Q offers a virtual screen that can stretch between 700-750 inches, and tracks head movement so a user can turn to focus-in on a desired area of the screen." link
609550
"Sony unveils new head-mounted display, offers virtual 700-inch screen. Now, VentureBeat reports that the new HMZ-T3Q offers a virtual screen that can stretch between 700-750 inches, and tracks head movement so a user can turn to focus-in on a desired area of the screen." http://www.youtube.com/watch?v=W_B3dvFMyDE
0 0
reagovat
Jako je mi sice hrozně líto, že jsem takový prznitel, ale v této diskuzi mám na práci podstatnější věci ;)...
609521
Jako je mi sice hrozně líto, že jsem takový prznitel, ale v této diskuzi mám na práci podstatnější věci ;)...
0 0
reagovat
Karlos: "odzkouseno" .. uz koncim, neboj :D
609520
Karlos: "odzkouseno" .. uz koncim, neboj *:D*
0 0
reagovat
Vincent: Nepruď 8);)... Bych, bych bych... ?)
Loki: Vlastně ani ne... Jako vysoký útlum je fajn, ale... mě tyhle špejhličky jednak nikdy nebyly pocitově příjemné, jednak mi ani vůbec dobře nepadly... Slyšeno a odskoušeno u bratra. Navíc mi zvukově vůbec nesedly...
Bína: Díky za obšírné info... Předně, mě uchycení IEček naprosto vyhovovalo, kdy mi sluchadlo díky tomu, že se s kabelem vedlo "zezadu", dokonale sedlo a nepohybovalo se. Nižší útlum byl zřetelný fakt, se kterým sem se ale zase naučil žít a v pravdě i ten podávaný útlum mi stačil na to, aby sem třeba neregistroval hovor ve vlaku, například. Takže nic, kvůli čemu by sem nutně vyžadoval výměnu značky...
TBA04 jsem chtěl vědět, zda někdo nebude vědět víc. A se samotnou značkou nemám zkušenost žádnou.
Vsonic GR07MKii je sice dle tvého popisu fajn, ale asi ne úplně pro mě. Ty sykavky postrašily a ploššího zvuku se chci vyvarovat. A nehledě na to, prej jsou vyprodány, na nový model nehodlám čekat a navíc pořád pevný kabel...
Z dalších možností vypadají dobře všechny, ale takhle by sem se nikam nedostal, navíc už tak to bude prekérka s čekáním na nový kousek.

Tak jako tak, začínám se blížit do finále a asi zvítězí ty IE80tky...
609518
Vincent: Nepruď *8)**;)*... Bych, bych bych... *?)* Loki: Vlastně ani ne... Jako vysoký útlum je fajn, ale... mě tyhle špejhličky jednak nikdy nebyly pocitově příjemné, jednak mi ani vůbec dobře nepadly... Slyšeno a odskoušeno u bratra. Navíc mi zvukově vůbec nesedly... Bína: Díky za obšírné info... Předně, mě uchycení IEček naprosto vyhovovalo, kdy mi sluchadlo díky tomu, že se s kabelem vedlo "zezadu", dokonale sedlo a nepohybovalo se. Nižší útlum byl zřetelný fakt, se kterým sem se ale zase naučil žít a v pravdě i ten podávaný útlum mi stačil na to, aby sem třeba neregistroval hovor ve vlaku, například. Takže nic, kvůli čemu by sem nutně vyžadoval výměnu značky... TBA04 jsem chtěl vědět, zda někdo nebude vědět víc. A se samotnou značkou nemám zkušenost žádnou. Vsonic GR07MKii je sice dle tvého popisu fajn, ale asi ne úplně pro mě. Ty sykavky postrašily a ploššího zvuku se chci vyvarovat. A nehledě na to, prej jsou vyprodány, na nový model nehodlám čekat a navíc pořád pevný kabel... Z dalších možností vypadají dobře všechny, ale takhle by sem se nikam nedostal, navíc už tak to bude prekérka s čekáním na nový kousek. Tak jako tak, začínám se blížit do finále a asi zvítězí ty IE80tky...
0 0
reagovat
by sem, by jsem --> bych #GrammarNazi :)
609513
by sem, by jsem --> bych #GrammarNazi :)
0 0
reagovat
Karlos: Nepíšu tu moc často, ale snad ti moje rady pomůžou.

Shure 425, jako ostatní Shure už dost zastaralé, teď už dost předražené na to co umí. Nedoporučuji.

IE80 by pro tebe byly nejspíš ideální volbou, jestli ti nevadila nic moc izolace a podivné usazení IE7. Už je to nějaký čas co jsem slyšel IE7, ale IE80 se mi válí doma a je to pravdu o třídu dál, plně srovnatelné i se Shure 535. Podle paměti bych řekl, že mají basu ještě o trochu víc než IE7.

Fischer audio je dobrá značka, ale TBA04 je velká neznámá, sice mají tři měniče, ale v dost podivné konfiguraci, kdy není měnič pro každé pásmo, ale nějak se překrývají a doplňují. NAvíc jejich kabely jsou opravdu mizerné.

Vsonic GR07MKii jsou super, dokonce lepší než IE80. Ovšem mají méně basu, občas nepříjemné sykavky a jejich zvuk mi vždycky přišel docela nudný. Kabel ale mají velmi dobrý, srovnatelný se Sennheisery.
07 je už končící model, očekává se nástupce, o kousek dražší, ale s výměnným kabelem. Bohužel u Vsonicu nikdo netuší, kdy by měl přijít.

Další možnosti, pokud se budeme držet výměnného kabelu
Westone 4R ve výprodeji jsou super sluchátka, teď je nahrazuje identický model W40 a 4R jsou často za docela příjemné sumy. link

Noble Audio 3, vlastně customy předělané na universály. Sám vlastním vyšší model a naprostá spokojenost. 350$ včetně poštovného a prozatím se jim u nás daří procházet bez DPH. link

Slušnou volbou jsou Ultimate Ears 900, dostupné i u nás, ale za cenu okolo 10k link

A pokud by jsi měl fakt chuť si pořídit něco speciálního, jsou tu vždy customy, kupříkladu švédští Cosmic Ears jsou za příjemné ceny. link

609504
Karlos: Nepíšu tu moc často, ale snad ti moje rady pomůžou. Shure 425, jako ostatní Shure už dost zastaralé, teď už dost předražené na to co umí. Nedoporučuji. IE80 by pro tebe byly nejspíš ideální volbou, jestli ti nevadila nic moc izolace a podivné usazení IE7. Už je to nějaký čas co jsem slyšel IE7, ale IE80 se mi válí doma a je to pravdu o třídu dál, plně srovnatelné i se Shure 535. Podle paměti bych řekl, že mají basu ještě o trochu víc než IE7. Fischer audio je dobrá značka, ale TBA04 je velká neznámá, sice mají tři měniče, ale v dost podivné konfiguraci, kdy není měnič pro každé pásmo, ale nějak se překrývají a doplňují. NAvíc jejich kabely jsou opravdu mizerné. Vsonic GR07MKii jsou super, dokonce lepší než IE80. Ovšem mají méně basu, občas nepříjemné sykavky a jejich zvuk mi vždycky přišel docela nudný. Kabel ale mají velmi dobrý, srovnatelný se Sennheisery. 07 je už končící model, očekává se nástupce, o kousek dražší, ale s výměnným kabelem. Bohužel u Vsonicu nikdo netuší, kdy by měl přijít. Další možnosti, pokud se budeme držet výměnného kabelu Westone 4R ve výprodeji jsou super sluchátka, teď je nahrazuje identický model W40 a 4R jsou často za docela příjemné sumy. http://www.westoneaudio.com/index.php/products/w-series/w-series-product-archive/westone-4r.html Noble Audio 3, vlastně customy předělané na universály. Sám vlastním vyšší model a naprostá spokojenost. 350$ včetně poštovného a prozatím se jim u nás daří procházet bez DPH. http://nobleaudio.com/products/universal/ Slušnou volbou jsou Ultimate Ears 900, dostupné i u nás, ale za cenu okolo 10k http://store.apple.com/cz/product/H9877ZM/A/sluch%C3%A1tka-logitech-ue-900-s-izolac%C3%AD-hluku?fnode=3d A pokud by jsi měl fakt chuť si pořídit něco speciálního, jsou tu vždy customy, kupříkladu švédští Cosmic Ears jsou za příjemné ceny. http://www.cosmicears.com/
0 0
reagovat
KARLOS: Nad Etymoticmi vobec nerozmyslas?
609492
KARLOS: Nad Etymoticmi vobec nerozmyslas?
0 0
reagovat
Tak po zhruba čtyřech letech mi odešly sluchátka... Nikoliv vinou svou, ale cizí (mou), za což bych si pazoury urazil a ten „vyšoupaný“ kontakt (na fakt nejdebilnějším místě – na předělu kabelu a vlastních sluchátek) byl čestné slovo neviditelný do doby, než mi hráti přestalo. Budiš jim křemíkové nebe pravým zadostiučiněním, neb Sennheiser IE7 si to vysloužily měrou vrchovatou. Což mě vede k následujícímu...

V merku mám prakticky dvě, teoreticky čtyři sluchadla, seřazeno dle nejvytouženějších, po ty méně chtěné. Snad se tu objevuje někdo, kdo mi k tomu řekne něco víc (nejlépe vlastní zkušenosti, ale i převzatými nepohrdnu, neb to jsou modely vskutku mimo masovou poslechovou skupinu), sám za sebe uvedu vždy to, co se mi alespoň papírově na oněch konkrétních líbí. A prvé dvě rovnou odůvodním (zcela nepřekvapivě, po tom, co se stalo se zesnulými), že výměnný kabel jsem si dal za cíl při koupi nové generace už při pořizování těch IE7ček...
Poslechové podmínky jsou pak následující – ze dvou třetin (a více) poslouchám FLAC, jako zdroj slouží Cowon J2ka. Na PC ani nikde jinde používané nebudou, jde opravdu jen o přenosná sluchadla, používaná hojně při osobní přepravě, ale i v práci.
A co do nich většinou pouštím? Ve velkém mainstreamový i alternativní pop (já vím), poprock, rock a elektronická hudba, nějaké velké úkroky stranou z těchto žánrů nedělám (například heavy metal a podobně), klasická hudba minimálně, zato soundtracky a to i ty orchestrální jsou v mém hledáčku také. Symfoňák jako takový v různých alternativách (jako například v tom alternativním popu a OSTčkách) samozřejmě také.
Rád se vyžívám v aranžích, takže dobrá čitelnost nástrojů a zvuků, a jejich přesné dynamické podání. Od dynamiky ostatně očekávám toliko, co od oné detailnosti vykreslení a zvukové vyrovnanosti v celém spektru. A né, basy se mnou cloumat nemusí, zato by sem alespoň „špuntově“ cítil basu, nebo bicí...

Shure SE425:Asi netřeba nějak odůvodňovat... Dvouměničový systém, druhý a cenově podstatně přijatelnější top model legend. Plus je bohaté příslušenství a ten výměnný kabel... Na druhou stranu nemám jedinou zkušenost se špuntovými víceměniči a jakožto dlouholetý Sennheiser Fan zvukově i dost zformovaný na v dolních partiích hutný zvuk... Což rozhodně neznamená, že nevyžaduju pokud možno nejrovnoměrnější poslechový přednes a dunění v žádném případě nechci. O tomto modelu by sem tak prosil pokud možno nejobšírnější info...

Sennheiser IE80: Zde si víceméně dokážu přesně představit, co za zvuk dostanu – ten, který sem poslouchal doteď, samozřejmě o fous (nebo možná dva, tři...) lepší. A navíc dokonalá odolnost proti mojí blbosti v podobě výměnného káblíku a bambilionu dalšího příslušenství (které ovšem zůstalo i po zesnulých, takže tohle kritérium moc neřeším). A jen dodám, že dlouhou dobu byly moje vysněná přenosná sluchadla...

Fischer Audio TBA 04: Při záchvatu paniky z úmrtí IE7ček jsem v rychlosti proletěl další alteernativy a narazil na tento model. Tříměniče za podobnou cenu jako ty dvouměničové Shure? Super, ale dávat v šans sedm litrů za nejistotu v podobě „nehody“ se mi ale moc nechce...

VSonic GR07 mk2:Prakticky přímá alternativa k těm IE7kám – cenově by vyšly velmi podobně, zvukově by byly taky někde blízko a opět by hrozilo, že blbost zvítězí nad opatrným zacházením. Přemluvily by mě až opravdu velmi kladné ohlasy. Jakože VELMI kladné...

Samozřejmě by se v nižších cenových dalo dohledat jednoměničové řešení od Shure, zato s výměnným káblíkem (čím víc o tom uvažuju, tím víc na něm trvám), ale tak když už, tak se nijak neomezovat a dopřát si zase nějaký ten další kvalitativní skok. Teď budu za trest trpěn na nějakých Kossech za čtyři stovky... Možná mi to dá zavyučenou.
609475
Tak po zhruba čtyřech letech mi odešly sluchátka... Nikoliv vinou svou, ale cizí (mou), za což bych si pazoury urazil a ten „vyšoupaný“ kontakt (na fakt nejdebilnějším místě – na předělu kabelu a vlastních sluchátek) byl čestné slovo neviditelný do doby, než mi hráti přestalo. Budiš jim křemíkové nebe pravým zadostiučiněním, neb Sennheiser IE7 si to vysloužily měrou vrchovatou. Což mě vede k následujícímu... V merku mám prakticky dvě, teoreticky čtyři sluchadla, seřazeno dle nejvytouženějších, po ty méně chtěné. Snad se tu objevuje někdo, kdo mi k tomu řekne něco víc (nejlépe vlastní zkušenosti, ale i převzatými nepohrdnu, neb to jsou modely vskutku mimo masovou poslechovou skupinu), sám za sebe uvedu vždy to, co se mi alespoň papírově na oněch konkrétních líbí. A prvé dvě rovnou odůvodním (zcela nepřekvapivě, po tom, co se stalo se zesnulými), že výměnný kabel jsem si dal za cíl při koupi nové generace už při pořizování těch IE7ček... Poslechové podmínky jsou pak následující – ze dvou třetin (a více) poslouchám FLAC, jako zdroj slouží Cowon J2ka. Na PC ani nikde jinde používané nebudou, jde opravdu jen o přenosná sluchadla, používaná hojně při osobní přepravě, ale i v práci. A co do nich většinou pouštím? Ve velkém mainstreamový i alternativní pop (já vím), poprock, rock a elektronická hudba, nějaké velké úkroky stranou z těchto žánrů nedělám (například heavy metal a podobně), klasická hudba minimálně, zato soundtracky a to i ty orchestrální jsou v mém hledáčku také. Symfoňák jako takový v různých alternativách (jako například v tom alternativním popu a OSTčkách) samozřejmě také. Rád se vyžívám v aranžích, takže dobrá čitelnost nástrojů a zvuků, a jejich přesné dynamické podání. Od dynamiky ostatně očekávám toliko, co od oné detailnosti vykreslení a zvukové vyrovnanosti v celém spektru. A né, basy se mnou cloumat nemusí, zato by sem alespoň „špuntově“ cítil basu, nebo bicí... [link="http://headphones.cz/inshop/prenosna/spunty/shure-se425.htm"]Shure SE425[/link]:Asi netřeba nějak odůvodňovat... Dvouměničový systém, druhý a cenově podstatně přijatelnější top model legend. Plus je bohaté příslušenství a ten výměnný kabel... Na druhou stranu nemám jedinou zkušenost se špuntovými víceměniči a jakožto dlouholetý Sennheiser Fan zvukově i dost zformovaný na v dolních partiích hutný zvuk... Což rozhodně neznamená, že nevyžaduju pokud možno nejrovnoměrnější poslechový přednes a dunění v žádném případě nechci. O tomto modelu by sem tak prosil pokud možno nejobšírnější info... [link="http://headphones.cz/inshop/prenosna/spunty/sennheiser-ie-80.htm"]Sennheiser IE80[/link]: Zde si víceméně dokážu přesně představit, co za zvuk dostanu – ten, který sem poslouchal doteď, samozřejmě o fous (nebo možná dva, tři...) lepší. A navíc dokonalá odolnost proti mojí blbosti v podobě výměnného káblíku a bambilionu dalšího příslušenství (které ovšem zůstalo i po zesnulých, takže tohle kritérium moc neřeším). A jen dodám, že dlouhou dobu byly moje vysněná přenosná sluchadla... [link="http://www.headphones.cz/inshop/prenosna/spunty/fischer-audio-tba-04.htm"]Fischer Audio TBA 04[/link]: Při záchvatu paniky z úmrtí IE7ček jsem v rychlosti proletěl další alteernativy a narazil na tento model. Tříměniče za podobnou cenu jako ty dvouměničové Shure? Super, ale dávat v šans sedm litrů za nejistotu v podobě „nehody“ se mi ale moc nechce... [link="http://headphones.cz/inshop/prenosna/spunty/vsonic-gr07-mk2.htm"]VSonic GR07 mk2[/link]:Prakticky přímá alternativa k těm IE7kám – cenově by vyšly velmi podobně, zvukově by byly taky někde blízko a opět by hrozilo, že blbost zvítězí nad opatrným zacházením. Přemluvily by mě až opravdu velmi kladné ohlasy. Jakože VELMI kladné... Samozřejmě by se v nižších cenových dalo dohledat jednoměničové řešení od Shure, zato s výměnným káblíkem (čím víc o tom uvažuju, tím víc na něm trvám), ale tak když už, tak se nijak neomezovat a dopřát si zase nějaký ten další kvalitativní skok. Teď budu za trest trpěn na nějakých Kossech za čtyři stovky... Možná mi to dá zavyučenou.
0 0
reagovat
každý kabel je limitovaný délkou: kabel se chová jako anténa, tak se ti do tvého signálu chytá parazitní bordel ze vzduchu - čím delší kabel, tím lepší anténa. Pak taky záleží na zdroji signálu a jeho příjemci, některé zdroje jsou agresivnější a protlačí signál i horším/delším kabelem, některá koncová zařízení dokážou hrany v mizerném signálu přečíst a jede vše OK. Každopádně jedná se o digitální přenos dat, takže nedochází k žádné degradaci kvality obrazu - pokud to jede, tak jede na plno, pokud jsou problémy, tak obraz vypadává úplně nebo nejede vůbec. Pokud budeš tlačit jenom 720p obraz, tak ti stačí levný dlouhý kabel, na FHD to bude chtít stíněný.
609447
každý kabel je limitovaný délkou: kabel se chová jako anténa, tak se ti do tvého signálu chytá parazitní bordel ze vzduchu - čím delší kabel, tím lepší anténa. Pak taky záleží na zdroji signálu a jeho příjemci, některé zdroje jsou agresivnější a protlačí signál i horším/delším kabelem, některá koncová zařízení dokážou hrany v mizerném signálu přečíst a jede vše OK. Každopádně jedná se o digitální přenos dat, takže nedochází k žádné degradaci kvality obrazu - pokud to jede, tak jede na plno, pokud jsou problémy, tak obraz vypadává úplně nebo nejede vůbec. Pokud budeš tlačit jenom 720p obraz, tak ti stačí levný dlouhý kabel, na FHD to bude chtít stíněný.
0 0
reagovat

Gonzi

Na plazmu jsme zvykly, ale tady me laka ten Ambilight a resit to podomacky (nejakym bastlenim a pak slozitym konfigem pres VLC) se mi opravdu nechce. Navic to takhle v jednom setu vypada velmi elegantneji, nez jak uvadim to doamci reseni (i kdyz tam to bylo priamrneč pouzito pri hrani her na 22" LCD). A jak jsme uvedl, bude to sekundar Tv, takze neco pred spanim a nazdar (:
Ale vase rady jsou fajn a diky za ne, pomohly pri rozhodovani (a asi i te koupi to Filka ;) ).

Co se tyce plazem, zde jste me trosku "vystrasili". To, ze se z katalogu vsech shopu pomalu stahuji, registruji jiz delsi dobu (napr. Datart ma v nabidce jiz pouze 8 Plazem a znich nektere pouze na dotaz), ale ze jejich "konec" bude takhle rychle jsme necekal. Planuje take upgrade me 50" na 65" a jak jinak nez plazmu, ale pokud se jejich smrt blizi takovou rychlosti, asi bude nutny nakup drive nez jsem planoval. Co se tedy tyce samotneho nakupu, ma smysl jeste vyckavat na ohlaseni smrti a pripadne "vyprodejove akce" nebo to koupit nyni? Ten Samsung PS64F5000 se mi libi a rad bych ho jeste nekde chytnul...

K tomu propojeni PC a Tv, ja nyni take pouzivam sice jen 10m kablik, pac PC mam pod Tv a Monitor v jinem rohu, ale take necekal jsem, ze nekdo pouziva 30m verzi a slape to v pohode. HDMI tedy neni nijak limitovane delkou kabelaze (zadne ztraty apod?). Tohle by pak hodne vyresilo (i kdz pripadne a nechtene vrtani steny bych se navyhnul).

609442
Na plazmu jsme zvykly, ale tady me laka ten Ambilight a resit to podomacky (nejakym bastlenim a pak slozitym konfigem pres VLC) se mi opravdu nechce. Navic to takhle v jednom setu vypada velmi elegantneji, nez jak uvadim to doamci reseni (i kdyz tam to bylo priamrneč pouzito pri hrani her na 22" LCD). A jak jsme uvedl, bude to sekundar Tv, takze neco pred spanim a nazdar (: Ale vase rady jsou fajn a diky za ne, pomohly pri rozhodovani (a asi i te koupi to Filka ;) ). Co se tyce plazem, zde jste me trosku "vystrasili". To, ze se z katalogu vsech shopu pomalu stahuji, registruji jiz delsi dobu (napr. Datart ma v nabidce jiz pouze 8 Plazem a znich nektere pouze na dotaz), ale ze jejich "konec" bude takhle rychle jsme necekal. Planuje take upgrade me 50" na 65" a jak jinak nez plazmu, ale pokud se jejich smrt blizi takovou rychlosti, asi bude nutny nakup drive nez jsem planoval. Co se tedy tyce samotneho nakupu, ma smysl jeste vyckavat na ohlaseni smrti a pripadne "vyprodejove akce" nebo to koupit nyni? Ten Samsung PS64F5000 se mi libi a rad bych ho jeste nekde chytnul... K tomu propojeni PC a Tv, ja nyni take pouzivam sice jen 10m kablik, pac PC mam pod Tv a Monitor v jinem rohu, ale take necekal jsem, ze nekdo pouziva 30m verzi a slape to v pohode. HDMI tedy neni nijak limitovane delkou kabelaze (zadne ztraty apod?). Tohle by pak hodne vyresilo (i kdz pripadne a nechtene vrtani steny bych se navyhnul).
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

Tak blu-ray přehrávač na fyzická DVD a BD mám samozřejmě taky, protože když to jde, tak je vždy lepší dedikované zařízení.

Ale nebaví mě řešit kompromisy při přehrávání mkv, tam je zkrátka základem úspěchu dostatek hrubého výkonu :D
609422
Tak blu-ray přehrávač na fyzická DVD a BD mám samozřejmě taky, protože když to jde, tak je vždy lepší dedikované zařízení. Ale nebaví mě řešit kompromisy při přehrávání mkv, tam je zkrátka základem úspěchu dostatek hrubého výkonu *:D*
Gonzi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se