Mildík
Nouzovka to není. Počkej, předvánoční? Já měl pocit, že to je vždycky jenom marketingovej fígl a ty pravý slevy přicházejí spíš po Vánocích... Nebo se mýlím, a po Vánocích to právě vyskočí nahoru?
|
reagovat
|




). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině