Mildík
Nouzovka to není. Počkej, předvánoční? Já měl pocit, že to je vždycky jenom marketingovej fígl a ty pravý slevy přicházejí spíš po Vánocích... Nebo se mýlím, a po Vánocích to právě vyskočí nahoru?
|
reagovat
|



