
kocour mi na už asi 3 zprávy na téma změny mailu vůbec nereagoval, takže posílat spam tam považuju za ekvivalent házení do koše 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
samozřejmě vám přeju prosperitu, ale člověku z toho začne hrabat. Nešlo by to omezit na jedno spuštění reklamy denně? 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
)|
reagovat
|

|
reagovat
|