Hellblazer
Díky za tip
na NME jsem na jejich jméno sice narážel často, ale vyggoglit vlastní youtube video je moc práce
Jinak mě spíš napadlo srovnání na něco mezi The XX a Yeah Yeah Yeahs.
na NME jsem na jejich jméno sice narážel často, ale vyggoglit vlastní youtube video je moc práce
Jinak mě spíš napadlo srovnání na něco mezi The XX a Yeah Yeah Yeahs.|
reagovat
|
aspoň bude o srandu postaráno. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|