TedGeorge
V podstatě s tebou musím souhlasit a když vidím co s toho zase vzniklo tak si vážně připadám jako vůl.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
musel by to bejt super!|
reagovat
|
Omlouvám se, že jsem s tím začínala, ale člověk se nestačí divit, kam až to dovedete. Speciálně ty, Disketo, s těma blábolama si to přehnal. Fin|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|