Já důchodcovský program taký chápu. A ani ta prima cool mě k televizi i s celkem aktuálním a velmi dobrým programem nepřitáhne - není čas, lehčí je opravdu být vlastním programovým tvůrcem.
Jediné, co by mě dotáhlo k televizi je původní tvorba, ale nějak jaksi cool tvorba, z které není cítit televiznost. Respektive (nadneseně a cca) bych si přál to, aby Prsušinovskému dali peníze na nějakou šestidílnou minisérii a počkali co se stane:D
|
reagovat
|




