Mě přijde jako největší hovadina MS každej rok. Minimálně dvouletá pauza by bodla. A uplně ideální stav? Vytvořit dvě evropské divize v rámci NHL, kdy sudý rok by se hrálo euroatlantický N(EA)HL a lichej rok MS. Takle má titul MS v ledním hokeji čtvrtinovou hodnotu oproti fotbalu. p.s.: ser** na hokej a pařte Portal 2, případní zájemci o kooperaci, nechť daj vědět do vzkazníku.
|
reagovat
|





