Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 78181 - 78200 Napsat příspěvek
@Snipsley: proti tomu se nedá nic moc namítat, jdu zjistit, za kolik by se to dalo vyrobit
564506
@Snipsley: proti tomu se nedá nic moc namítat, jdu zjistit, za kolik by se to dalo vyrobit
0 0
reagovat

Snipsley

pěkné :+
564504
pěkné *:+*
Snipsley
0 0
reagovat
To chce to tričko nějak cool, klidně i krapet dražší... Třeba nějak takhle :D link
564503
To chce to tričko nějak cool, klidně i krapet dražší... Třeba nějak takhle *:D* http://tinypic.com/r/2yvjt5d/7
0 0
reagovat
Já teda to tričko občas nosím, ale pak v něm vypadám jako chodící reklama.8)
564502
Já teda to tričko občas nosím, ale pak v něm vypadám jako chodící reklama.*8)*
0 0
reagovat

popik

me postaci kalhotky od nejake MZ slecny :D
564497
me postaci kalhotky od nejake MZ slecny *:D*
popik
0 0
reagovat
A já moviezone trenky!
564495
A já moviezone trenky!
0 0
reagovat
Já chci taky tričko! 8)
564493
Já chci taky tričko! *8)*
0 0
reagovat
Ja si ho ani neobjednal, nejak jsem bud byl mimo nebo tady dlouho nebyl, jelikoz me to uplne minulo ;)
564490
Ja si ho ani neobjednal, nejak jsem bud byl mimo nebo tady dlouho nebyl, jelikoz me to uplne minulo *;)*
0 0
reagovat
fingolfincz: Mozes skusit napisat Xatrixovi, mozno ho este niekde ma. Sa mi zda, ze spominal, ze niekto(ri) si pre tie tricka ani neprisiel(sli).
564487
fingolfincz: Mozes skusit napisat Xatrixovi, mozno ho este niekde ma. Sa mi zda, ze spominal, ze niekto(ri) si pre tie tricka ani neprisiel(sli).
0 0
reagovat
Ja take, bral bych ho hned! ;)
564486
Ja take, bral bych ho hned! *;)*
0 0
reagovat
Ke mně se nějakym záhadnym způsobem moje tričko vůbec nedostalo :( Ale nosil bych ho :) Takže sem pro druhej pokus :)
564484
Ke mně se nějakym záhadnym způsobem moje tričko vůbec nedostalo :( Ale nosil bych ho :) Takže sem pro druhej pokus :)
0 0
reagovat
i kdyz je fakt, ze ja ho nenosim hlavne proto, ze sem mel nejakej dementni strih :D
564480
i kdyz je fakt, ze ja ho nenosim hlavne proto, ze sem mel nejakej dementni strih *:D*
0 0
reagovat

MZ trika

mám dvě a nosím je hrdě na hrudi.
Alfred Nomad
trika přes Xatrixe měli jen velké logo vepředu, a nick (kdo chtěl) na rameni + možnost volby trika samotného (hrubší, tenší, velikost, barva). Celé to byla taková "masová výroba na míru" a bylo to hrozně fajn. Za sebe bych určitě chtěl opět černé triko s logem MZ a nick na rameni by byl velice příjemný bonus a mohl bych obnovit zašlou slávu předchozích trik ( mám 2 a nosil jsem je do kina, různě po škole apod. a nenosím jen proto, že jsou už celkem bledé :( )
564471
mám dvě a nosím je hrdě na hrudi. [b]Alfred Nomad[/b] trika přes Xatrixe měli jen velké logo vepředu, a nick (kdo chtěl) na rameni + možnost volby trika samotného (hrubší, tenší, velikost, barva). Celé to byla taková "masová výroba na míru" a bylo to hrozně fajn. Za sebe bych určitě chtěl opět černé triko s logem MZ a nick na rameni by byl velice příjemný bonus a mohl bych obnovit zašlou slávu předchozích trik ( mám 2 a nosil jsem je do kina, různě po škole apod. a nenosím jen proto, že jsou už celkem bledé :( )
MZ trika
0 0
reagovat
Jo Xatrixove tricko tiez samozrejme nosim, ale teraz ho uz na podobnu srandu tazko ukecate.:))
564469
Jo Xatrixove tricko tiez samozrejme nosim, ale teraz ho uz na podobnu srandu tazko ukecate.*:))*
0 0
reagovat
No poslední brandovka od Xatrixe podle mě vyšla dobře:) a já ho taky nosím. Filmový náměty, ale nezní blbě:)
564468
No poslední brandovka od Xatrixe podle mě vyšla dobře:) a já ho taky nosím. Filmový náměty, ale nezní blbě:)
0 0
reagovat
#trikaMZ: když Pánbůh dá i trika budou. BTW: zrovna tady sedím nad kalkulací jak to udělat nejlíp. Jaký trika by k MZ sedla víc? Filmový náměty jemně doplněný logem, nebo "brandovky" s motivama MovieZone?
564467
#trikaMZ: když Pánbůh dá i trika budou. BTW: zrovna tady sedím nad kalkulací jak to udělat nejlíp. Jaký trika by k MZ sedla víc? Filmový náměty jemně doplněný logem, nebo "brandovky" s motivama MovieZone?
0 0
reagovat
já ho nosim doma nebo na koleji :D
564466
já ho nosim doma nebo na koleji *:D*
0 0
reagovat

pytlik

nebo byste mohli zabalit třista triček a poslat je na okružní jízdu holywoodem, sebrat pár podpisů, obtisky rtěnek, obrys zadnice Justina Biebra ...:D:D
564464
nebo byste mohli zabalit třista triček a poslat je na okružní jízdu holywoodem, sebrat pár podpisů, obtisky rtěnek, obrys zadnice Justina Biebra ...*:D**:D*
pytlik
0 0
reagovat
ty ho nosis? ja ho naposled videl, kdyz sem ho prines z hospody :/
564458
ty ho nosis? ja ho naposled videl, kdyz sem ho prines z hospody :/
0 0
reagovat
Jen tak mě napadlo jestli náhodou nemá někdo v plánu udělat s příchodem nového MZ loga nová trička ?? Myslím, že naposled to měl pod palcem Xatrix a já osobně bych něco takového opět uvítal. :D:D
564456
Jen tak mě napadlo jestli náhodou nemá někdo v plánu udělat s příchodem nového MZ loga nová trička ?? Myslím, že naposled to měl pod palcem Xatrix a já osobně bych něco takového opět uvítal. *:D**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se