Cain1978: Myslíš to zemětřesení nebo že se mu raven vyhnul?
Ravenhorn: Nic ve zlym, je to blbej sarkasmus, já jen toho chlápka nechápu a nebudu to dál řešit.
Jen mi to prostě přišlo jako nějakej výkřik na facebooku... jestli se znáte, tak mu to snad můžeš napsat do vzkazníku... jestli ti takhle záleží na každym uživateli MZ a při každý autohavárii se strachuješ, tak pokračuju v nechápání tě.
|
reagovat
|




