Kdyby to bylo dopoledne, tak neřeknu ani slovo, ale pětkrát týdně v prime time je tohle docela silná káva.
Ještě k Prima Cool: Pokud by chtěla být cool, tak by nové seriály (cca od r. 2008) vysílala v originále s kvalitními profesionálními titulky a ne v dabingu. Zvláště když mladí lidé (pro které je kanál Prima Cool určen především) ty seriály znají již z netu.
|
reagovat
|



