Já třeba chválím prima cool, ale vše mám nakoukáno z netu a nemám televizi důvod zapnout. A řekl bych, že tak to má čím dál tim více mladých lidí (ale podložené to samozřejmě nemám, jen co vidím v okolí. Ale tak televize sami učí mladé sledovat pořady na netu. Kdo z mladých třeba sledoval třetí sérii Lost, když tehdy už byli na netu dvě série dopředu, které si může pohodlně stáhnout. Atd. Manželky, Chirurgové).
|
reagovat
|
)




