
Ovšem Florent Amadio je BŮH!


I když nemůžu se zbavit dojmu, že mu rozhodčí lehce uškodili.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|