Ale můžeš, jen si to prostě někteří neuvědomují nebo nechtějí přiznat.
Tohle není jen o vaší bezpečnosti, ale všech ostatních s kterými sdílíte soubory, posíláte jim maily atd.
Někdo ti přenese flashku a seš nahranej.
Já jsem normálně vir neviděl už dost dlouho, ale vím, že kdybych na něj narazil, tak mě na to AV upozorní. V době 1TB HDD, notebooků s 4GB RAM a CPU, které běží na 3GHz nechápu, proč je takový problém mít v pozadí běžící program, který skoro nic nežere.
Důvod, že já jsem přece ten machr, který ví kam kliká a proto se mi nemůže nic stát je u aut úplně to samý. Neříkej mi, že ne.
|
reagovat
|


, ale vyhovuje mi. Casto ho vypinam a zapinam a jednou jsem se ukliknul na nejakej extremne bezpecnej mod. A zapomnel na to. Takovej sem borec :D ... btw kdyz je tu takovejch IT lidi, docela by me zajimalo, co si o antivirech myslite vseobecne. Protoze me to prijde cim dal tim zbytecnejsi. Snad nikdy v zivote se mi nestalo, ze bych nejakej vir nekde chytil. Navstevuju furt stejny stranky, pouzivam uplny minimum SW (a jeste vetsi minimum freewaru), warez mi nic nerika a tak dale a tak dale ...

