speta.jr
never mind, trochu si prostuduj možnosti a architekturu druhé generace i5/7 a pochopíš
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Mildik: No me hned napadalo se nad tim zamyslet, jelikoz to by fakt prodelavali, kdyz jdeme kolikrat do kina s partou 10lidi
Ale asi by me to nebavilo to kupovat na desetkrat 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
A sem rád, že to tu terminator nakousl ...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|