Disketa
Poslední hezká česká pohádka byla "S čerty nejsou žerty", pak už to šlo do kytek.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Je vidět, že se známe dobře. Zpětně děkuji za rady
|
reagovat
|
where please?|
reagovat
|
|
reagovat
|