Však je pak ještě druhý díl a někde se tu povaluje trailer na celovečerák, který ve Finsku už měl premiéru a i na nějakém festivalu v Americe.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
zamačkávám slzu, sice už nemám tričko, který jsme tam kdysi vyhrál, ale i tak, po 21 letech... Snad to XB-1 vydrží stejně dlouho 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|