Já doufám, že se kvůli tomu někdo podívá Aukru na zoubek, protože to co předvedli s tou předvánoční akcí, to bylo vážně něco.
Není možné, aby jeden člověk skoupil zboží v hodnotě desítek tisíc za tu jednu tisícovku během 2-3 vteřin a to ještě pár vteřin po zveřejnění.
Nevím kolik se tam prodávalo předmětů, možná kolem 100-ky, ale skoupilo to převážně pár vyvolených...
|
reagovat
|




