Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80801 - 80820 Napsat příspěvek

Gorecki

No tady ten most žádnej designérskej kumšt teda není. Je to zajímavý jen tím jak stupidně je to vymyšlený. Imho jsou to jen vyhozený prachy. Zbytečně složitý.
557099
No tady ten most žádnej designérskej kumšt teda není. Je to zajímavý jen tím jak stupidně je to vymyšlený. Imho jsou to jen vyhozený prachy. Zbytečně složitý.
Gorecki
0 0
reagovat

Tomb Raider

Mně to přijde hodně zajímavé, Lara od bláta a krve, je fakt, že neprůstřelným prsatým hrdinkám už poněkud odzvonilo.
557094
Mně to přijde hodně zajímavé, Lara od bláta a krve, je fakt, že neprůstřelným prsatým hrdinkám už poněkud odzvonilo.
Tomb Raider
0 0
reagovat

krajec

socialisticky realizmus by ti sedel jak rit na serbel, co?;) Co tam po kreativite, inzinierskom, projektantskom ume a snahe o nieco vynimocne. Stavajme vsetci rovnake krabice:-
557092
socialisticky realizmus by ti sedel jak rit na serbel, co?;) Co tam po kreativite, inzinierskom, projektantskom ume a snahe o nieco vynimocne. Stavajme vsetci rovnake krabice*:-*
krajec
0 0
reagovat

deiwi

Mně se to líbí;)
557090
Mně se to líbí*;)*
deiwi
0 0
reagovat
Jsi pták...létáš si...užíváš dne....a najednou tě mrdne kus silnice do ksichtu :D
557088
Jsi pták...létáš si...užíváš dne....a najednou tě mrdne kus silnice do ksichtu *:D*
0 0
reagovat

krajec

to mě taky napadlo :D
557087
to mě taky napadlo *:D*
krajec
0 0
reagovat

deiwi

Proč to udělat jednoduše a levně, když to jde složitě a draze
557086
Proč to udělat jednoduše a levně, když to jde složitě a draze
deiwi
0 0
reagovat
Létající most - něco pro zdejší stavaře a budoucí architekty :o
557075
[link="http://frozenly.com/2009/12/flying-bridge/"]Létající most[/link] - něco pro zdejší stavaře a budoucí architekty *:o*
0 0
reagovat
Ja si rikam, proc ne, aspon to tu serii ozivi a treba i nakopne!
557071
Ja si rikam, proc ne, aspon to tu serii ozivi a treba i nakopne!
0 0
reagovat
No já osobně se na novou Laru dost těším a ten promo plakátek či co to je - se mi děsně líbí :)
557068
No já osobně se na novou Laru dost těším a ten promo plakátek či co to je - se mi děsně líbí :)
0 0
reagovat

Tomb Raider

V tomhle případě rebirth docela aj vítám, dosavadní Lara byla už moc "zkušená" a mladé maso může nabídnou nové možnosti. Nicméně dokavaď v tom bude Crystal Dynamics a ost od stejných lidí, tak beru všechno ?)
557060
V tomhle případě rebirth docela aj vítám, dosavadní Lara byla už moc "zkušená" a mladé maso může nabídnou nové možnosti. Nicméně dokavaď v tom bude Crystal Dynamics a ost od stejných lidí, tak beru všechno *?)*
Tomb Raider
0 0
reagovat
ja si Rome s radosťou zahrám hodikedy a prešiel som ho snáď za každú frakciu, čo sa týka hratelnosti a hlavne real bitiek tak je natom na najlepšj úrovni takisto aj Barbarian Invasion a ešte aj Alexander ale M2TW ma už teda takmer vôbec nebavil bitky slabota a jednotky skoro všetky rovnaké, chýbala mi tam ta rôznorodosť, sterilné, nezáživné. Empire som zmazal po hodine hrania a Napoleona som nehral ale nedúfam v zlepšenie. A takisto mám pocit, že dopadne aj Shogun
557058
ja si Rome s radosťou zahrám hodikedy a prešiel som ho snáď za každú frakciu, čo sa týka hratelnosti a hlavne real bitiek tak je natom na najlepšj úrovni takisto aj Barbarian Invasion a ešte aj Alexander ale M2TW ma už teda takmer vôbec nebavil bitky slabota a jednotky skoro všetky rovnaké, chýbala mi tam ta rôznorodosť, sterilné, nezáživné. Empire som zmazal po hodine hrania a Napoleona som nehral ale nedúfam v zlepšenie. A takisto mám pocit, že dopadne aj Shogun
0 0
reagovat
Gonzi to napísal presne.
557054
Gonzi to napísal presne.
0 0
reagovat

Tomb Raider

...a jak ho nechceme znát
557053
...a jak ho nechceme znát
Tomb Raider
0 0
reagovat
557052
[link="http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2010/12/06/january-cover-revealed.aspx"]Tomb Raider jak ji neznáme :)[/link]
0 0
reagovat
K tým kozám a tohtotýždňovému výplachu - ide to aj bez Baya a lepšie: link , dokonca si môžete sami zahrať: link :+
557047
K tým kozám a tohtotýždňovému výplachu - ide to aj bez Baya a lepšie: http://www.cupsizechoir.com/ , dokonca si môžete sami zahrať: http://www.cupsizechoir.com/?k=1 *:+*
0 0
reagovat

Jeržik

v TW Napoleon mě nejvíce zamrzelo.
absence organizace: armáda > sbor > divize > pluk > prapor > peleton
přeci jen 20 jednotek plus generál je přežitek
557046
v TW Napoleon mě nejvíce zamrzelo. absence organizace: armáda > sbor > divize > pluk > prapor > peleton přeci jen 20 jednotek plus generál je přežitek
Jeržik
0 0
reagovat
Ja v podstate tiez suhlasim s HALom, ale mne najviac chyba prepracovana politika a AI pri tahovej casti. Ako, aby vyssia obtiaznost spocivala v tom, ze vsetci idu nezmyselne proti mne, jak keby som bol Satanasov syn mi nedojde ako spravne riesenie. S TW som zacal u Medievalu I a tam ta politika v podstate neexistovala, Rome tiez nic moc. Medieval II na tom uz bol trosku lepsie(ked si na to este dobre spominam) a Empire uz sa posunul dopredu, ale stale to nie je uplne dobre. Na tom by mali hlavne zapracovat. Obrazky potesia, ale nie na ukor hernej casti.

Inak tie aut. vysledkoch bojov. Podla mna je normalne, ze si niektore veci proste nechas "nasimulovat", predsa nemoze clovek hrat kazdu sarvatku, mna to potom brutalne prestavalo bavit. A co uz vobec nechapem, preco ten moj comp, ktory mi riadi boj je oproti tomu normalnemu superovi(compovi) uplny dement... Niektore boje, co prehral aj s mojou pocetnou prevahou nedavali vobec zmysel... Ked uz to necham compu, aby za mna "hral" tak nech predsa hraje na takej istej urovni ako ten druhy...
557045
Ja v podstate tiez suhlasim s HALom, ale mne najviac chyba prepracovana politika a AI pri tahovej casti. Ako, aby vyssia obtiaznost spocivala v tom, ze vsetci idu nezmyselne proti mne, jak keby som bol Satanasov syn mi nedojde ako spravne riesenie. S TW som zacal u Medievalu I a tam ta politika v podstate neexistovala, Rome tiez nic moc. Medieval II na tom uz bol trosku lepsie(ked si na to este dobre spominam) a Empire uz sa posunul dopredu, ale stale to nie je uplne dobre. Na tom by mali hlavne zapracovat. Obrazky potesia, ale nie na ukor hernej casti. Inak tie aut. vysledkoch bojov. Podla mna je normalne, ze si niektore veci proste nechas "nasimulovat", predsa nemoze clovek hrat kazdu sarvatku, mna to potom brutalne prestavalo bavit. A co uz vobec nechapem, preco ten moj comp, ktory mi riadi boj je oproti tomu normalnemu superovi(compovi) uplny dement... Niektore boje, co prehral aj s mojou pocetnou prevahou nedavali vobec zmysel... Ked uz to necham compu, aby za mna "hral" tak nech predsa hraje na takej istej urovni ako ten druhy...
0 0
reagovat
Cain1978: Souhlasím, každý díl série TW přinesl něco nového a to, co jsi tu napsal, je pravda. Ale není to trošku málo, jeden či dva nové důležité prvky v celé hře? Souhlasím, že to tu hru oživuje, Křížové výpravy v M2 byly super, plus tam bylo ještě pár dalších vychytávek, ale pořád mi přijde, že tam těch nových prvků mohli dát třeba deset, to by tu hru pořádně oživilo a nepřestalo to pak po pár hodinách bavit. Místo toho akorát zdetailňují grafiku a vyšují počet jednotek - né že by to bylo špatně, ale v poměru k hratelnosti mi přijde, že se zabývají víc vizuální stránkou, než novinkami v obsahu. Je to věc názoru, ale fakt jsem nečekal, že do doby Rome:TW (2004) bude i v posledním vydaném dílu stejně nefungující diplomacie a identitcké dobývání hradeb. Tak když mohli vylepšit grafiku a počty jednotek, mohli konečně udělat i fungující AI a překopak dobývání/bránění sídlišť. Tak nějak doufám, že si všechny nové nápady, fungující AI a diplomacii, lepší boje a nové dobývání schovávají do Rome 2:TW. Ale to je asi jen zbožné přání. :D
557044
Cain1978: Souhlasím, každý díl série TW přinesl něco nového a to, co jsi tu napsal, je pravda. Ale není to trošku málo, jeden či dva nové důležité prvky v celé hře? Souhlasím, že to tu hru oživuje, Křížové výpravy v M2 byly super, plus tam bylo ještě pár dalších vychytávek, ale pořád mi přijde, že tam těch nových prvků mohli dát třeba deset, to by tu hru pořádně oživilo a nepřestalo to pak po pár hodinách bavit. Místo toho akorát zdetailňují grafiku a vyšují počet jednotek - né že by to bylo špatně, ale v poměru k hratelnosti mi přijde, že se zabývají víc vizuální stránkou, než novinkami v obsahu. Je to věc názoru, ale fakt jsem nečekal, že do doby Rome:TW (2004) bude i v posledním vydaném dílu stejně nefungující diplomacie a identitcké dobývání hradeb. Tak když mohli vylepšit grafiku a počty jednotek, mohli konečně udělat i fungující AI a překopak dobývání/bránění sídlišť. Tak nějak doufám, že si všechny nové nápady, fungující AI a diplomacii, lepší boje a nové dobývání schovávají do Rome 2:TW. Ale to je asi jen zbožné přání. *:D*
0 0
reagovat




Jeržik:
Shogun I (revoluce), Rome (dobývání měst, nové možnostiv rts části díky přechodu do 3D), Napoleon (systém automatického doplňování jednotek, vliv počasí v tahovém módu), Barbar (start na zelené louce při hře za "barbary"), Empire (evoluce v tahové části: hlavní a vedlejší města provincií, námořní rts konflikt, obsazování neutrálních budov), Medieval II (křížové výpravy) :)
HAL:
tak ne :D

557042
Jeržik: Shogun I (revoluce), Rome (dobývání měst, nové možnostiv rts části díky přechodu do 3D), Napoleon (systém automatického doplňování jednotek, vliv počasí v tahovém módu), Barbar (start na zelené louce při hře za "barbary"), Empire (evoluce v tahové části: hlavní a vedlejší města provincií, námořní rts konflikt, obsazování neutrálních budov), Medieval II (křížové výpravy) :) HAL: tak ne *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se