Potřeboval bych druhý pohled na problém s počítačem. Zasekává se totálně úplně při všem co má něco společného s videem. Video v prohlížeči, dekódování videa do jiných formátů, přehrávání videa v PowerDVD, KMplayer, VLC. Vyjímečně se zasekne i při uTorrentu nebo surfování a spánku, také vyjímečně se nezasekne vůbec při všech těchto činnostech, ale nakonec se stejně zasekne:D
Ještě občas přehodí čas jak v CMOS, tak Windows Vista, či při záseku píská, ale ne repro, avšak počítač.
V 90% se, ale jedná o činnosti s videem. Zatím jsem neudělal kompletní formát Windowsů, takže nevím jestli je to čistě softwarem. U her se počítač s podivem vůbec nezasekne.
Teploty grafiky i procesoru jsou v normálu, paměti jsou 100% funkční.
Má na to někdo nějakej názor?:)
(Jediný řešení mi samozřejmě přijde reinstall a formát systémovýho HDD, ale pro jistotu se ptám, pokud se s tím někdo nesetkal)
Druhý pohled
|
reagovat
|
Jinak je to velmi slušná televize, vyzdvihl bych kvalitu obrazu, design a dálkové ovládání. Dá se pořídit už za 15k a navíc cena docela rapidně klesá (od listopadu zhruba o dva tisíce). 


