
No tak teď už chápu k čemu je terabitovej HDD, ty 720p ripy seriálů jsou opravdu náročný na místo

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Já mám ale pocit, že při spouštění hry se objevuje logo LucasArts.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
to Fluke: no mozna to neni uplny zazrak, ale fakt me demo bavilo, hraje se to dobre a vypada to pekne, co vice si prat... Jeste ten pribeh a je to hit!|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Objednaval si tady nekdo SW:Unleashed? Prekvapili me, meli to posilat az dnes nebo v pondeli, no ale ono je to od stredy uz na ceste! Super! Uz nebude mlady Padawan 
|
reagovat
|