njn, u Warnerů nemůže bejt nikdy nic příliš jednoduchý, ale pro mě jasná koupě. Bavil jsem se i v kině a a na Blučku to bude prima. Navíc mám teď nějakou utrácecí náladu...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Asuska, P5E3, podle všeho u první odešli mosfety, druhá po třech restartech skončila totálně, ale naštěstí třetí už byla v poho. Mezi mosfety a heatsink jsme rovnou v CZC radši dali lepší pastu
, já kvůli tomu takhle strávil 3 dny, páč jsme nemohli identifikovat problém, kdybych rovnou šel na technický oddělení a nereklamoval to, tak..tak to dopadne stejně

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

, GAME u nás! to bych si nikdy nedokázal představit a teď je to realita
(snad to neposerou nějací čeští manažeři).
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
zlatá kabelovka (kdysi bych nevěřil, že to řeknu).|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|