
posledni NHL co sem hral bylo NHL 98 na Pentiu 75Mhz 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Pak to šlo do...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Jinak uz jsem hodil do PS3 NHL 09 a fakt cumim, ze mame v nasi extralize luxusni stadiony, jako v NHL 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Zkusím to ještě změnit.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
to Psema: no tak koukam, ze cekame na stejnou vec, asi zauradovala temna strana sily 
|
reagovat
|