
no, mě by spíš zajímalo, jestli je tam konečně něco vidět. To že se Straseové nenaučili režírovat se zřejmě nezměnilo.

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
,moc se mi tam líbí ty odkazy na předchůdce AvP
.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|