I když za takovou edici by to myslím stálo.Au, teď jsem si teprve všimnul té ceny, $400!!!
I když za takovou edici by to myslím stálo.
I když za takovou edici by to myslím stálo.|
reagovat
|
I když za takovou edici by to myslím stálo.|
reagovat
|
|
reagovat
|
,jenze,ale jen si nejsem jistej jestli sem tu edici spravne pochopil a tak sem se jen zeptal. Na tom snad neni nic spatnyho
.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|