Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 14321 - 14340 Napsat příspěvek
Au, teď jsem si teprve všimnul té ceny, $400!!! :o I když za takovou edici by to myslím stálo.
501213
Au, teď jsem si teprve všimnul té ceny, $400!!! *:o* I když za takovou edici by to myslím stálo.
0 0
reagovat
Větší obrázek:
link

Vypadá to božsky, kdyby tak něco podobnýho bylo k LOTRovi nebo SW.
501211
Větší obrázek: http://www.watch.impress.co.jp/av/docs/20080602/whv1_1.jpg Vypadá to božsky, kdyby tak něco podobnýho bylo k LOTRovi nebo SW.
0 0
reagovat
st39.6:Ja sem na to kliknul?),jenze,ale jen si nejsem jistej jestli sem tu edici spravne pochopil a tak sem se jen zeptal. Na tom snad neni nic spatnyho?).
501210
st39.6:Ja sem na to kliknul*?)*,jenze,ale jen si nejsem jistej jestli sem tu edici spravne pochopil a tak sem se jen zeptal. Na tom snad neni nic spatnyho*?)*.
0 0
reagovat
ne, neni, co takhle na ten odkaz kliknout
501207
ne, neni, co takhle na ten odkaz kliknout
0 0
reagovat
rcorp:To je ta DVD edice co u nas vysla s tou maketou Nea za 4litry,akorat,ze je na blurejku??
501205
rcorp:To je ta DVD edice co u nas vysla s tou maketou Nea za 4litry,akorat,ze je na blurejku??
0 0
reagovat

rcorp

Ta cena! :o
501201
Ta cena! *:o*
rcorp
0 0
reagovat
Džaponci budou mít na podzim super edici Matrixu na blučku: link :))
501193
Džaponci budou mít na podzim super edici Matrixu na blučku: http://www.blu-raystats.com/NewsLog/2008/06/01/special-edition-matrix-box-set-information-for-japan/ *:))*
0 0
reagovat

Fluke

Ha, to vypada zajimave, Full HD v jen o malo vyssi cenove relaci. Za odkaz diky a za vysvetleni modelovych rad taky.
501150
Ha, to vypada zajimave, Full HD v jen o malo vyssi cenove relaci. Za odkaz diky a za vysvetleni modelovych rad taky.
Fluke
0 0
reagovat

TeePee

V téhle osmičkové sérií televizí je S, R, M, N pořadí kvalitativních tříd. Něco jako BMW má 3,5,7 a Mercedes C,E,S.
Takže S je nejnižší položka nabídky, R vyšší a M s N nejvyšším, to sebou nese především výbavu a rozlišení.

Nicméně já bych ti spíš doporučil šáhnout po nový devítkový sérii Samsung televizí, například link
501149
V téhle osmičkové sérií televizí je S, R, M, N pořadí kvalitativních tříd. Něco jako BMW má 3,5,7 a Mercedes C,E,S. Takže S je nejnižší položka nabídky, R vyšší a M s N nejvyšším, to sebou nese především výbavu a rozlišení. Nicméně já bych ti spíš doporučil šáhnout po nový devítkový sérii Samsung televizí, například http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9-80-93-cm/samsung-le32a559
TeePee
0 0
reagovat
Zdravím, chci jen poprosit někoho, kdo se vyzná... chystám se koupit LCD televizor, předběžně jsem si vybral samsung, ale nevyznám se v jeho modelových řadách... mým zatím nejvážnějším kandidátem je model LE32M87BDX, ale možná je LE32R86BD lepši volba? Nikde na netu jsem info neobjevil, jde mi především o rozdíl mezi písmenkami M a R. Dlouho jsem tu nebyl, ale z dřívějška vím, že je tu dost z vás, co se vyznají a jsou schopni a ochotni mi poradit :) Takže předem díky za info.
501146
Zdravím, chci jen poprosit někoho, kdo se vyzná... chystám se koupit LCD televizor, předběžně jsem si vybral samsung, ale nevyznám se v jeho modelových řadách... mým zatím nejvážnějším kandidátem je model LE32M87BDX, ale možná je LE32R86BD lepši volba? Nikde na netu jsem info neobjevil, jde mi především o rozdíl mezi písmenkami M a R. Dlouho jsem tu nebyl, ale z dřívějška vím, že je tu dost z vás, co se vyznají a jsou schopni a ochotni mi poradit :) Takže předem díky za info.
0 0
reagovat
BB sou v trailerech na Blu od snad od samotnyho zacatku. Na podzim by to uz fakt mohli vytahnout ...
501085
BB sou v trailerech na Blu od snad od samotnyho zacatku. Na podzim by to uz fakt mohli vytahnout ...
0 0
reagovat
Bad Boys zajímaj jenom ty, co maj vkus.:D
501075
Bad Boys zajímaj jenom ty, co maj vkus.*:D*
0 0
reagovat
Koho zajímají Bad Boys...ať radši na blučku vyjde Stalker. ;)
501074
Koho zajímají Bad Boys...ať radši na blučku vyjde Stalker. ;)
0 0
reagovat
Nj, ale Spider-mani už vyšli a Bad Boys pořád ne :D
501043
Nj, ale Spider-mani už vyšli a Bad Boys pořád ne *:D*
0 0
reagovat
Na trailerech na Sony BD jsou Bad boys dávno aniž by byli ohlášení, stejně se takhle čekalo i na Spidermany co byly v tom traileru.
501041
Na trailerech na Sony BD jsou Bad boys dávno aniž by byli ohlášení, stejně se takhle čekalo i na Spidermany co byly v tom traileru.
0 0
reagovat
No právě ohlášené to není, ale trailer na BDčku před filmem jsem viděl asi před 4 měsící a bylo tam již brzy... to by mě fakt zajímalo, kdo to tam dal :)
501026
No právě ohlášené to není, ale trailer na BDčku před filmem jsem viděl asi před 4 měsící a bylo tam již brzy... to by mě fakt zajímalo, kdo to tam dal *:)*
0 0
reagovat
No koukal jsem kdo to vydává a Sony :), takže se divím, že to ještě nevyšlo... každopádně oznámené to opravdu není.
501024
No koukal jsem kdo to vydává a Sony :), takže se divím, že to ještě nevyšlo... každopádně oznámené to opravdu není.
0 0
reagovat
Není nškde známo, kdy by mohli být Mizerové na BD ? Teď jsem na nějakém disku viděl upoutávku na nadcházející filmy a meui nimi byli... ale nikde ani zmínka
501023
Není nškde známo, kdy by mohli být Mizerové na BD ? Teď jsem na nějakém disku viděl upoutávku na nadcházející filmy a meui nimi byli... ale nikde ani zmínka
0 0
reagovat
Fakt jsem to tak myslel. Já proti tomu filmu nic nemám, ale podle infa a tím, že je starší a Kozoroh 1 se moc obrazově nepovedl, tak nemám důvod si to koupit. Radši si koupím BD Ramba nebo Narnie.
501012
Fakt jsem to tak myslel. Já proti tomu filmu nic nemám, ale podle infa a tím, že je starší a Kozoroh 1 se moc obrazově nepovedl, tak nemám důvod si to koupit. Radši si koupím BD Ramba nebo Narnie.
0 0
reagovat
*4 kila sem myslel
501011
*4 kila sem myslel
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se