Díky za zajímavý link. Určitě bych stáhnul a vyzkoušel ... kdybych ovšem používal Visty a jejich MC :)
Nějak jsem zapomněl zmínit, že provozuju klasická XP (resp MCE 2005).
mihhi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
to Xatrix: jj, za ty nase ´lidove´ ceny mi to take nedovoli ma hrdost na to ani pomyslet, natoz koupit 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Njn, GTA IV je hold asi trosku zadane...|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|