st
400kbps je málo, video je pak ve fullscreenu dost hnusný... jakou kvalitu traileru obvykle streamujte vy tady v profilech?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale kazdopadne ti drzim palce, at se ti to povede vyjednat 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Kazdopadne jsem take pro nove zahlavi! 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Clovek si nakupuje, napise si jen cislo karty a par detailu a posle to, no a pak ma na ucte ho... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|