
Silence
A kdo je natom stejne s Xboxem??? Ale nevim, jak si to pochopil, ale ja vetsinou davam smailiky, takze nejsem ten, kdo si nenecha na nic sahnout 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Nejlepsi je mit PS3 na hry a filmy a PC na zbytek jako net, strih, atd. Ale i tak PS3 je best a PC out

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Mimoto já haním blbý hardware a ne hry
a teď si du rychle sehnat nějaký meč proti drakům.|
reagovat
|

|
reagovat
|