Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 15641 - 15660 Napsat příspěvek

rcorp

No nevim, zda to u takoveho imfa projde, on je prisnej :D Ne, delam si srandu, urcite bych to take uvital, jelikoz ja se ptam take porad dokola a kolikrat na tu samou vec dvakrat ;)
492829
No nevim, zda to u takoveho imfa projde, on je prisnej *:D* Ne, delam si srandu, urcite bych to take uvital, jelikoz ja se ptam take porad dokola a kolikrat na tu samou vec dvakrat *;)*
rcorp
0 0
reagovat

terminator007

Proč ne? To jsou věci, na které se tady budou lidi ptát pořád dokola, jak budou postupně přecházet na HD, tak mi přijde jednodušší to sem vyvěsit. :)
492828
Proč ne? To jsou věci, na které se tady budou lidi ptát pořád dokola, jak budou postupně přecházet na HD, tak mi přijde jednodušší to sem vyvěsit. :)
terminator007
0 0
reagovat

rcorp

Nezni spatne, ale asi to nevyjde ;)
492827
Nezni spatne, ale asi to nevyjde *;)*
rcorp
0 0
reagovat
Nebylo by možné tady udělat záhlaví s odkazy na různé e-shopy (+ třeba s nějakým komentářem), seznamy region-free disků a podobné důležité informace? :)
492824
Nebylo by možné tady udělat záhlaví s odkazy na různé e-shopy (+ třeba s nějakým komentářem), seznamy region-free disků a podobné důležité informace? :)
0 0
reagovat

st39.6

No ja take ne, ale doufam ;)
492822
No ja take ne, ale doufam *;)*
st39.6
0 0
reagovat
Ne, je to katalogový titul, ty poslední dobou už neregionovali.

Letos: Con Air, Skála, Crimson Tide, Rookie, Unbreakable - všechno free;)
492811
Ne, je to katalogový titul, ty poslední dobou už neregionovali. Letos: Con Air, Skála, Crimson Tide, Rookie, Unbreakable - všechno free*;)*
0 0
reagovat
tak toho se nebojim ;)
492806
tak toho se nebojim ;)
0 0
reagovat
Hmm, to by nebylo spatne, jeste aby s tim do budoucna prestal treba FOX ;)
492804
Hmm, to by nebylo spatne, jeste aby s tim do budoucna prestal treba FOX *;)*
0 0
reagovat
hmm, unbreakable je region free. ze by buena prestala s regionama? cool by to bylo :)
492802
hmm, unbreakable je region free. ze by buena prestala s regionama? cool by to bylo :)
0 0
reagovat

Fluke

Diky, ja vim, ze uz jsem se na nektere ptal, ale mam v tom uz trosku bordel a zapominam :D
492765
Diky, ja vim, ze uz jsem se na nektere ptal, ale mam v tom uz trosku bordel a zapominam *:D*
Fluke
0 0
reagovat

karbous

13,5K hmm, kdyby to o 1500 spadlo:)), ale dost pěkný.
492754
13,5K hmm, kdyby to o 1500 spadlo:)), ale dost pěkný.
karbous
0 0
reagovat

Fluke

Mně se spíš líbí tento:
link
492753
Mně se spíš líbí tento: http://lcd-monitory.alza.cz/lcd-displej-samsung-2693hm-d88734.htm
Fluke
0 0
reagovat
link docela luxusní kousek:)

terminator007: vždyť jsme tyhle dva servery propírali tady už několikrát, i ty ses na ně ptal:)) Samozřejmě dobrý zkušenosti, posílaj hry v bublinkový obálce, poštovný 2.90 a když to se trefíš, tak to máš třetí den ráno doma. Nejlepší je objednat v pondělí/úterý.
492738
http://lcd-monitory.alza.cz/26palcovy-lcd-belinea-o-line-3_26-bily-d82735.htm docela luxusní kousek*:)* terminator007: vždyť jsme tyhle dva servery propírali tady už několikrát, i ty ses na ně ptal*:))* Samozřejmě dobrý zkušenosti, posílaj hry v bublinkový obálce, poštovný 2.90 a když to se trefíš, tak to máš třetí den ráno doma. Nejlepší je objednat v pondělí/úterý.
0 0
reagovat
JJ, ja jsem si to myslel... Jsem to jen tak zkusil ;) I 40liber je pekna cena.... to Fluke: ten game a gameplay, mas s nima dobre zkusenosti? A jak rychle posilaji a co postovne? Diky za info
492728
JJ, ja jsem si to myslel... Jsem to jen tak zkusil *;)* I 40liber je pekna cena.... to Fluke: ten game a gameplay, mas s nima dobre zkusenosti? A jak rychle posilaji a co postovne? Diky za info
0 0
reagovat
Jo ty ceny na MTy byly nižší právě proto, že to jsou americká vydání a Dolar je na dně. V UK stojí všechno skoro stejně, někdem mají levnější jedno, jinde druhé... šance, že někde seženeš o 10 Liber nižší cenu je nulová;).
492709
Jo ty ceny na MTy byly nižší právě proto, že to jsou americká vydání a Dolar je na dně. V UK stojí všechno skoro stejně, někdem mají levnější jedno, jinde druhé... šance, že někde seženeš o 10 Liber nižší cenu je nulová*;)*.
0 0
reagovat
hut:)) já nevím, ono to většinou vypadá cenově všude stejně na UK netu, až na vyjímky. Já už docela kašlu kde hru vyberu, stačí mi trojka Game, Gameplay a Hut, poněvadž je všude stejně podobná cena.
492704
hut:)) já nevím, ono to většinou vypadá cenově všude stejně na UK netu, až na vyjímky. Já už docela kašlu kde hru vyberu, stačí mi trojka Game, Gameplay a Hut, poněvadž je všude stejně podobná cena.
0 0
reagovat
Jo kdyby jste nahodou nekdo narazili na levnej, nejlepe UK shop s hrama, dejte mi kdyztak vedet do vzkazniku... Mam zajem hlavne na PS3 okolo 30liber u novinek jako mel movietyme, ja na par narazil jako napr. www.hmv.co.uk a www.gameplay.com ale tam je to vse kolem 40, za ktere budu muset to brat prinejhorsim, i tak totiz tech 5 stovek usporim ;)
492673
Jo kdyby jste nahodou nekdo narazili na levnej, nejlepe UK shop s hrama, dejte mi kdyztak vedet do vzkazniku... Mam zajem hlavne na PS3 okolo 30liber u novinek jako mel movietyme, ja na par narazil jako napr. www.hmv.co.uk a www.gameplay.com ale tam je to vse kolem 40, za ktere budu muset to brat prinejhorsim, i tak totiz tech 5 stovek usporim *;)*
0 0
reagovat

mihhi

Joo, tak tam neni pro zmenu zadna :o Kurna, snad to je treba omyl a napravi to ;)
492672
Joo, tak tam neni pro zmenu zadna *:o* Kurna, snad to je treba omyl a napravi to *;)*
mihhi
0 0
reagovat
Tak to nemam, ale kdyz dam edit account a chci zvolit country CR, tak tam fakt neni... :o No tak uvidime, jestli mi napisou nejaky mail, ptal jsem se jich na to... 8)
492671
Tak to nemam, ale kdyz dam edit account a chci zvolit country CR, tak tam fakt neni... *:o* No tak uvidime, jestli mi napisou nejaky mail, ptal jsem se jich na to... *8)*
0 0
reagovat
Order History > View Order > Delivery Address
492670
Order History > View Order > Delivery Address
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se