Perry-: To je detail, který by zvedl cenu na dvojnásobek :-). Ne, tady zatím zůstávám u starého, filmy/sat půjdou přes HDMI do TV a to ostatní holt do 17" LCD.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) a dobrá deska od Gigabyte s X38, takže další 4 tisíce + paměť. A to, že je levná to moc nezachrání.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Momentálně dokončuju HTPC tak bych ho taky chtěl vystavit
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Jen jeste jedna vec, nevim, kdo krome mihhiho si objednaval, ale sice jsem platil v librach, ale jak kontakt, tak na obalce je uvedena Philadelphia, vypada to, ze je to z US, ale clo zadne... Nevim, zda tim, ze jsem tam nemel fakturu nebo zda proto, ze je na oblace napsane, ze je to pod 28 USD nebo, zda je to fakt nakonec z UK 
|
reagovat
|
Excelentní komedie.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Pod trailermama byl docela kladný ohlas a je to od tvůrců Superbad. |
reagovat
|


|
reagovat
|