) a dobrá deska od Gigabyte s X38, takže další 4 tisíce + paměť. A to, že je levná to moc nezachrání.To je minimálně 10 klacků a ty nemám. Pak by mi zbyla nevyužitá deska s procákem a paměťma, Okey, s grafikou ještě k tomu bych to mohl prodat, ale na to si ten komp moc cením než, abych ho prodával za cenu v pár tisících.
ad HDD, chci mít v kompu HDD vždycky od jedný značky, takže proto Seagate a nevím co navíc by mi dražší 11. řada přinesla navíc co bych využil, když mám ještě SATA/150 na desce.




