Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16241 - 16260 Napsat příspěvek

deiwi

Jsem rád, že nejsem tak sám, k tomu postu mě donutil příspěvek od mihhiho s těma číslama a názvama, něco zapnout někam k akceleraci čehosi:D, prostě ztracen jak šerif Carter v Eurece nebo Penny s klukama :D
490377
Jsem rád, že nejsem tak sám, k tomu postu mě donutil příspěvek od mihhiho s těma číslama a názvama, něco zapnout někam k akceleraci čehosi*:D*, prostě ztracen jak šerif Carter v Eurece nebo Penny s klukama *:D*
deiwi
0 0
reagovat
A k cemu to vlastne lama najednou tak potrebuje? ;)
490375
A k cemu to vlastne lama najednou tak potrebuje? ;)
0 0
reagovat

Luc44

Welcome to the club :)) Rozumím jim jen něco a vzhledem k tomu, že se tomu nevěnuju naplno, držím radši hubu 8)
490374
Welcome to the club *:))* Rozumím jim jen něco a vzhledem k tomu, že se tomu nevěnuju naplno, držím radši hubu *8)*
Luc44
0 0
reagovat
Jako v tehle sekci si připadám děsně out, vždycky sem vlezu, přečtu si nové příspěvky, řeknu si WTF a jdu :D ale po shlédnutí dvou dílu Big bang theory začínám být alespoň teoreticky v obraze :D
490373
Jako v tehle sekci si připadám děsně out, vždycky sem vlezu, přečtu si nové příspěvky, řeknu si WTF a jdu *:D* ale po shlédnutí dvou dílu Big bang theory začínám být alespoň teoreticky v obraze *:D*
0 0
reagovat

mihhi

Dík. Tak jsem to udělal a pořád to nefunguje. :) Karta to podporuje, takže to bude problém někde v nastavení. Tohle ti na krabici té karty nenapíšou. To je samá úžasná technologie sem, neuvěřitelný výkon tam a pak aby se s tím člověk půl dne patlal. :)
490372
Dík. Tak jsem to udělal a pořád to nefunguje. :) Karta to podporuje, takže to bude problém někde v nastavení. Tohle ti na krabici té karty nenapíšou. To je samá úžasná technologie sem, neuvěřitelný výkon tam a pak aby se s tím člověk půl dne patlal. :)
mihhi
0 0
reagovat
Ne
490371
Ne
0 0
reagovat
Co máš vůbec za kartu, podporuje to PureVideo/AVIVO?
Pak potřebuješ např. trial PowerDVD - v něm zapnout HW akceleraci a do MPC přidat externí filtr CyberLink H.264 dekoder.
490370
Co máš vůbec za kartu, podporuje to PureVideo/AVIVO? Pak potřebuješ např. trial PowerDVD - v něm zapnout HW akceleraci a do MPC přidat externí filtr CyberLink H.264 dekoder.
0 0
reagovat
Je nějaký free přehrávač Blu-ray disků v pc?
490369
Je nějaký free přehrávač Blu-ray disků v pc?
0 0
reagovat
To nefunguje.
490367
To nefunguje.
0 0
reagovat
Myslím, že už jsem to tu jednou psal, ale nemám to z vlastní zkušenosti...

V Options > output se musí nastavit VMR9 (renderless)
490366
Myslím, že už jsem to tu jednou psal, ale nemám to z vlastní zkušenosti... V Options > output se musí nastavit VMR9 (renderless)
0 0
reagovat
Ten problém jsem taky řešil, ale nevyřešil, tak jsem zvědavý :)
490365
Ten problém jsem taky řešil, ale nevyřešil, tak jsem zvědavý *:)*
0 0
reagovat
Nemáte někdo odkaz na návod pro lamy jak v MPC zprovoznit hardwarovou akceleraci videa? Z toho, co se mi podařilo vygooglit jsem akorát zmatenej. Dík. :)
490364
Nemáte někdo odkaz na návod pro lamy jak v MPC zprovoznit hardwarovou akceleraci videa? Z toho, co se mi podařilo vygooglit jsem akorát zmatenej. Dík. :)
0 0
reagovat
Minulý týden mi přišly knížky z amazonu a taky mi to na celnici otevřeli a nacpali mi na to poplatky :(
490344
Minulý týden mi přišly knížky z amazonu a taky mi to na celnici otevřeli a nacpali mi na to poplatky :(
0 0
reagovat

Fluke

No tak ja doufam, ze si mi alespon ty manipulacni poplatky vyhnou a kdyby mi proslo i to Clo, vubec bych se nezlobil :D Drive asi nemeli tolik casu vse rozbalovat, jelikoz se to stalo kamaradovi snad jednou z 5-ti objednavek, nyni je to kazda :-
490337
No tak ja doufam, ze si mi alespon ty manipulacni poplatky vyhnou a kdyby mi proslo i to Clo, vubec bych se nezlobil *:D* Drive asi nemeli tolik casu vse rozbalovat, jelikoz se to stalo kamaradovi snad jednou z 5-ti objednavek, nyni je to kazda *:-*
Fluke
0 0
reagovat
No ja uz se tesim az budou mit na sklade Dualshock 3! Asi si jiz pripravim predobjednavku ;) to st39.6 Jo a sice pozde, ale preci, take te uklidnim, fungovat ti bude ;)
490336
No ja uz se tesim az budou mit na sklade Dualshock 3! Asi si jiz pripravim predobjednavku *;)* to st39.6 Jo a sice pozde, ale preci, take te uklidnim, fungovat ti bude *;)*
0 0
reagovat
stčko mlží. Já jsem si myslel, že si chce koupit další ovladač, protože mu dva nestačí.:D
490329
stčko mlží. Já jsem si myslel, že si chce koupit další ovladač, protože mu dva nestačí.*:D*
0 0
reagovat
ste vsichni natvrdly :D:))
490328
ste vsichni natvrdly *:D**:))*
0 0
reagovat
Netrklo to nikoho, STcko je trubka a priste se lip vyjadri. ;)
490327
Netrklo to nikoho, STcko je trubka a priste se lip vyjadri. ;)
0 0
reagovat
Aspoň máme hezkou tapetáž:)) ..a tím končím;)
490325
Aspoň máme hezkou tapetáž*:))* ..a tím končím*;)*
0 0
reagovat
ja nevim :D
490323
ja nevim *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se