Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16321 - 16340 Napsat příspěvek
Já preferuju Filmopolis, nulové poštovné :), i když nemá tak širokou nabídku...
490040
Já preferuju Filmopolis, nulové poštovné :), i když nemá tak širokou nabídku...
0 0
reagovat

popik

U nás (Cheb) pár (asi 20) BRD v půjčovně mají, dokonce je půjčují za stejnou cenu jako DVD. S ohledem na to, s jakou rychlostí je přesunuli na méně exponované místo hádám, že moc velký úspěch neměli.
490020
U nás (Cheb) pár (asi 20) BRD v půjčovně mají, dokonce je půjčují za stejnou cenu jako DVD. S ohledem na to, s jakou rychlostí je přesunuli na méně exponované místo hádám, že moc velký úspěch neměli.
popik
0 0
reagovat
Já zase raději filmopolis, levnější poštovný, ale filmcity je zase rychlejší.
489990
Já zase raději filmopolis, levnější poštovný, ale filmcity je zase rychlejší.
0 0
reagovat
Fénix - jestli jde o to, jaká je kvalita a úroveň ješich služeb, tak ok, ale osobně raději filmcity...
489989
Fénix - jestli jde o to, jaká je kvalita a úroveň ješich služeb, tak ok, ale osobně raději filmcity...
0 0
reagovat
asi milionkrát. Proč?:D
489983
asi milionkrát. Proč?*:D*
0 0
reagovat
Už jste někdo kupoval DVD přes ten Filmopolis, na který jsou na moviezone odkazy?
489982
Už jste někdo kupoval DVD přes ten Filmopolis, na který jsou na moviezone odkazy?
0 0
reagovat
proto jsem si to dvdčko nikdy nekoupil. To si klidně těch pět let počkám na Blůčko.;)
489946
proto jsem si to dvdčko nikdy nekoupil. To si klidně těch pět let počkám na Blůčko.*;)*
0 0
reagovat
bhe, indyho uz nikdy kupovat nebudu - ani v hdcku. to dvdcko mi taaakhle staci
489937
bhe, indyho uz nikdy kupovat nebudu - ani v hdcku. to dvdcko mi taaakhle staci
0 0
reagovat
Njn... vypada to, ze vazne jen ty bonusy narvali na jeden disk. To jsou zvirata. ;)
489935
Njn... vypada to, ze vazne jen ty bonusy narvali na jeden disk. To jsou zvirata. ;)
0 0
reagovat

imf

Máš na to nějaký info?

Já znám tuhle novou verzi link 4 disk a původní link 4 disk i s češtinou.
489934
Máš na to nějaký info? Já znám tuhle novou verzi http://www.thehut.com/hut/8631162.product 4 disk a původní http://www.thehut.com/hut/81299.product 4 disk i s češtinou.
imf
0 0
reagovat
A kromě nových bonusů, bude nějaký nový střih, nebo ještě více krémovější obraz? Kvůli novým bohusům se mi nové vydání fakt kupovat nechce.
489933
A kromě nových bonusů, bude nějaký nový střih, nebo ještě více krémovější obraz? Kvůli novým bohusům se mi nové vydání fakt kupovat nechce.
0 0
reagovat
No jiny bonusy... pokud to chapu, tak tohle jsou dvoudiskovky, kdezto puvodni verze byly 3+1, ne?

Tedy ne ze by me to nejak zajimalo. Jenom to byla prilezitost k modrakum... ale vsichni jsme vedeli, ze to takhle dopadne. ;)
489932
No jiny bonusy... pokud to chapu, tak tohle jsou dvoudiskovky, kdezto puvodni verze byly 3+1, ne? Tedy ne ze by me to nejak zajimalo. Jenom to byla prilezitost k modrakum... ale vsichni jsme vedeli, ze to takhle dopadne. ;)
0 0
reagovat
Jo, už sem to zaregistroval na Hutu, ale jen nevím v čem má být krom absence češtiny (UK verze) rozdíl.
489931
Jo, už sem to zaregistroval na Hutu, ale jen nevím v čem má být krom absence češtiny (UK verze) rozdíl.
0 0
reagovat
Ha... Indy v novych SE verzich v kvetnu... ale ne na blu-ray. George bude dojit az na krev. ;)
489929
Ha... Indy v novych SE verzich v kvetnu... ale ne na blu-ray. George bude dojit az na krev. ;)
0 0
reagovat

popik

Nekde je snad maji, ale nevim kde (mozna v tom filmparku), jeste jsem to nezjistoval (pokud by pujcovali totiz jen tituly co jsou u nas, tak bych si vybral mozna dva), ale myslim, ze to tady jiz nekdo psal...
489922
Nekde je snad maji, ale nevim kde (mozna v tom filmparku), jeste jsem to nezjistoval (pokud by pujcovali totiz jen tituly co jsou u nas, tak bych si vybral mozna dva), ale myslim, ze to tady jiz nekdo psal...
popik
0 0
reagovat

popik

Jen jsem se chtel zeptat uz jsou ve videopujcovnach BR filmy a daj se pujcit? Jestli jo tak jaka je cena takoveho BR za pujceni?
489916
Jen jsem se chtel zeptat uz jsou ve videopujcovnach BR filmy a daj se pujcit? Jestli jo tak jaka je cena takoveho BR za pujceni?
popik
0 0
reagovat

Psema

Ja si udelam asi take exkurzi do nejake prodejny! Zrovna odchazim, tak mozna nejakou omrknu alespon na prodejni plose :D
489910
Ja si udelam asi take exkurzi do nejake prodejny! Zrovna odchazim, tak mozna nejakou omrknu alespon na prodejni plose *:D*
Psema
0 0
reagovat
I vy konzumenti! ;):D
489909
I vy konzumenti! *;)**:D*
0 0
reagovat
Jo jinak vycet vecicek, ktere je potreba mit doma je peknej, tak by to melo vypadat ;)
489906
Jo jinak vycet vecicek, ktere je potreba mit doma je peknej, tak by to melo vypadat *;)*
0 0
reagovat
ArnieBond: správně, Sony je třeba podporovat.;) Někdy si zase musím udělat exkurzi do jejijich pobočky na Chodově. Když mě tam známej protahoval skladama, prodejnou i servisním střediskem, málem mi vypadly oči z důlků. Ti lidi tu práci fakt milujou. A ještě jsem mohl hodinu čumět na největší televizi, jakou jsem v životě viděl. Hm, dneska mám vlastně docela čas...:D
489908
ArnieBond: správně, Sony je třeba podporovat.*;)* Někdy si zase musím udělat exkurzi do jejijich pobočky na Chodově. Když mě tam známej protahoval skladama, prodejnou i servisním střediskem, málem mi vypadly oči z důlků. Ti lidi tu práci fakt milujou. A ještě jsem mohl hodinu čumět na největší televizi, jakou jsem v životě viděl. Hm, dneska mám vlastně docela čas...*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se