Já preferuju Filmopolis, nulové poštovné :), i když nemá tak širokou nabídku...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Někdy si zase musím udělat exkurzi do jejijich pobočky na Chodově. Když mě tam známej protahoval skladama, prodejnou i servisním střediskem, málem mi vypadly oči z důlků. Ti lidi tu práci fakt milujou. A ještě jsem mohl hodinu čumět na největší televizi, jakou jsem v životě viděl. Hm, dneska mám vlastně docela čas...
|
reagovat
|