Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16801 - 16820 Napsat příspěvek
Pumiix: jako já ty argumenty chápu, protože u nás ještě pořád panuje názor, že je to děsně drahý, ale ono tomu tak už dávno není.:D Ale abych řekl pravdu, tak zrovna Superbad bych si koupil i kdyby stál těch 8 stovek. Já ten film prostě miluju, takže není co řešit.:D:D;)
488222
Pumiix: jako já ty argumenty chápu, protože u nás ještě pořád panuje názor, že je to děsně drahý, ale ono tomu tak už dávno není.*:D* Ale abych řekl pravdu, tak zrovna Superbad bych si koupil i kdyby stál těch 8 stovek. Já ten film prostě miluju, takže není co řešit.*:D**:D**;)*
0 0
reagovat
Psema: no, ja si potom uvedomil, ze te vyjde to BR jak u nas dvd, mozna i min, takze sorráč no offense :-)
488221
Psema: no, ja si potom uvedomil, ze te vyjde to BR jak u nas dvd, mozna i min, takze sorráč no offense :-)
0 0
reagovat
Pumiix: Vzhledem k tomu, že mě dvojdiskovej BR stál míň než dvd, který u nás vyjde bůhví kdy, mám dojem, že se to vyplatí. Kromě toho tam jisté slečny vypadají vážně ještě od dost líp.:D
488220
Pumiix: Vzhledem k tomu, že mě dvojdiskovej BR stál míň než dvd, který u nás vyjde bůhví kdy, mám dojem, že se to vyplatí. Kromě toho tam jisté slečny vypadají vážně ještě od dost líp.*:D*
0 0
reagovat
Ten Patriot na BRD je taky cz dabing + cz titule. :-)
488218
Ten Patriot na BRD je taky cz dabing + cz titule. :-)
0 0
reagovat
Nektere filmy mi staci na dvd, zrovna Superbad a i jine komedie mi prijdou na Blu zbytecne, to radsi nejake vizualni skvosty, akci a komiksy...
488217
Nektere filmy mi staci na dvd, zrovna Superbad a i jine komedie mi prijdou na Blu zbytecne, to radsi nejake vizualni skvosty, akci a komiksy...
0 0
reagovat
Sony opět ruluje. Právě dorazivší Blu-ray Superbad má českej dabing (to mě moc nebere) i český titule. :D To jsem vážně nečekal.:D
488216
Sony opět ruluje. Právě dorazivší Blu-ray Superbad má českej dabing (to mě moc nebere) i český titule. *:D* To jsem vážně nečekal.*:D*
0 0
reagovat
hh ja si vzpominam jak sem si pujcil kdysi s pujcovny dve VHS, prisel domu a obe mi namotalo video tak ze jsem musel roztrhnout pasek, sem to tam slepil, natocil a vratil a nic nerekli :-) chudak ten kdo si to pujcoval po me :D VHS uz nikdy vice....
488215
hh ja si vzpominam jak sem si pujcil kdysi s pujcovny dve VHS, prisel domu a obe mi namotalo video tak ze jsem musel roztrhnout pasek, sem to tam slepil, natocil a vratil a nic nerekli :-) chudak ten kdo si to pujcoval po me *:D* VHS uz nikdy vice....
0 0
reagovat

Fluke

No jo, nejen běžní čtenáři chybují. A koukám, že se jim tam usadil "joe", to budou mít chudáci co dělat, aby ho vyštvali ven. :-
488210
No jo, nejen běžní čtenáři chybují. A koukám, že se jim tam usadil "joe", to budou mít chudáci co dělat, aby ho vyštvali ven. *:-*
Fluke
0 0
reagovat
link
Znovu, abyste nemuseli ctrl-c;)
488209
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10116&Itemid=67 Znovu, abyste nemuseli ctrl-c*;)*
0 0
reagovat

KarelR

Taky bys měl zdůrazdnit jak málo celkovýho prodeje disků Blu-ray zabírá :)(Děsně málo).

link
Tohle je trochu trapné:D...modří vědí;)
488211
Taky bys měl zdůrazdnit jak málo celkovýho prodeje disků Blu-ray zabírá *:)*(Děsně málo). http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10116&Itemid=67 Tohle je trochu trapné*:D*...modří vědí*;)*
KarelR
0 0
reagovat
No Blu-ray to nebude mít vůbec lehké. Přece jen, DVD bylo oproti VHS mnohem větší skok a DVD bude velké spoustě lidí ještě dlouhou dobu plně vyhovovat, ne každý si může dovolit mít v obýváku televizi s delší úhlopříčkou.
488208
No Blu-ray to nebude mít vůbec lehké. Přece jen, DVD bylo oproti VHS mnohem větší skok a DVD bude velké spoustě lidí ještě dlouhou dobu plně vyhovovat, ne každý si může dovolit mít v obýváku televizi s delší úhlopříčkou.
0 0
reagovat

scroochy

Já jsem mluvil o nás. Měl jsem to zdůraznit ;)
488207
Já jsem mluvil o nás. Měl jsem to zdůraznit ;)
scroochy
0 0
reagovat

KarelR

DVD se prosadilo relativně nedávno možná tak u nás. V USA a jinejch vyspělejch zemích (ne, že mi bysme byli rozvojová země, ale z hlediska rychlosti rozšiřování nových technologií jsme fakt hrozně pozadu) je DVD imho za zenitem.
488206
DVD se prosadilo relativně nedávno možná tak u nás. V USA a jinejch vyspělejch zemích (ne, že mi bysme byli rozvojová země, ale z hlediska rychlosti rozšiřování nových technologií jsme fakt hrozně pozadu) je DVD imho za zenitem.
KarelR
0 0
reagovat
Tak už aby to tu bylo, DVD přehrávači jsem se zatím úspěšně vyhnul (notebook to jistil) tak rovnou přejdu z VHS (ne že bych ho ještě měl, ale pouštění videokazet, jejich šmodrchání ba přímo trhání jsem poznal až příliš na vlastní kůži ;) ). Ale obávám se, že vzhledem k nutné investici do HD teliny to nebude tak brzo, jak bych si přál :(
488205
Tak už aby to tu bylo, DVD přehrávači jsem se zatím úspěšně vyhnul (notebook to jistil) tak rovnou přejdu z VHS (ne že bych ho ještě měl, ale pouštění videokazet, jejich šmodrchání ba přímo trhání jsem poznal až příliš na vlastní kůži *;)* ). Ale obávám se, že vzhledem k nutné investici do HD teliny to nebude tak brzo, jak bych si přál *:(*
0 0
reagovat

Fluke

A ty kvanta lidí, kteří si třeba teprve nedávno mohli dovolit DVD přehrávač, ho budou podporovat. Hrozný, ne? :D
488204
A ty kvanta lidí, kteří si třeba teprve nedávno mohli dovolit DVD přehrávač, ho budou podporovat. Hrozný, ne? *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Stejně teď čeká Blu-ray meta největší. Poražení HD-DVD byla fakt jen procházka růžovým sadem. DVD se bude držet jak VHS klíště:D
488203
Stejně teď čeká Blu-ray meta největší. Poražení HD-DVD byla fakt jen procházka růžovým sadem. DVD se bude držet jak VHS klíště*:D*
0 0
reagovat

Scroochy

Protože Microsoft by nejradši prosadil stahování HD obsahu. Hry na Xbox si pohodlně vystačí s DVD, zákazníci nekupují Xbox kvůli HD filmům, ale skvělejm hrám. A 5% HD trhu (oproti dominantnímu DVD) fakt MS nevytrhne.
To nepopírá, že ji neudělá, jen fakt nevím proč by to dělal..vždyť HD-DVD taky uvolnil jen kvůli tomu, že byl v konsorciu, které ho podporuje, tak ji vypustil, aby se k HD-DVD lidi přiklonili.
488202
Protože Microsoft by nejradši prosadil stahování HD obsahu. Hry na Xbox si pohodlně vystačí s DVD, zákazníci nekupují Xbox kvůli HD filmům, ale skvělejm hrám. A 5% HD trhu (oproti dominantnímu DVD) fakt MS nevytrhne. To nepopírá, že ji neudělá, jen fakt nevím proč by to dělal..vždyť HD-DVD taky uvolnil jen kvůli tomu, že byl v konsorciu, které ho podporuje, tak ji vypustil, aby se k HD-DVD lidi přiklonili.
Scroochy
0 0
reagovat

Fluke

Proč by neměl proč? Vždyť je v oběhu nevím kolik milionů kusů Xboxů a teď, když skončila "válka", tak lidi začnou poptávat BRD a Microsoft se může svézt na tom, že začne prodávat levnou Blu-ray mechaniku pro ty miliony potenciálních přehrávačů. Nebo se pletu?
488200
Proč by neměl proč? Vždyť je v oběhu nevím kolik milionů kusů Xboxů a teď, když skončila "válka", tak lidi začnou poptávat BRD a Microsoft se může svézt na tom, že začne prodávat levnou Blu-ray mechaniku pro ty miliony potenciálních přehrávačů. Nebo se pletu?
Fluke
0 0
reagovat
To už se řešilo, spíš vypuštěnej hoax, Microsoft nemá zatím proč vydávat další HD mechaniku.

488198
To už se řešilo, spíš vypuštěnej hoax, Microsoft nemá zatím proč vydávat další HD mechaniku.
0 0
reagovat
Ze by byla i Blu-Ray externi mechanika k X360? link Ja tomu verim, ze jo, ocekaval jsem to...
488196
Ze by byla i Blu-Ray externi mechanika k X360? http://www.smarthouse.com.au/Gaming/Console/J7L7H2R4 Ja tomu verim, ze jo, ocekaval jsem to...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se