Ale abych řekl pravdu, tak zrovna Superbad bych si koupil i kdyby stál těch 8 stovek. Já ten film prostě miluju, takže není co řešit.


Ale abych řekl pravdu, tak zrovna Superbad bych si koupil i kdyby stál těch 8 stovek. Já ten film prostě miluju, takže není co řešit.


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
To jsem vážně nečekal.
|
reagovat
|
VHS uz nikdy vice....|
reagovat
|

|
reagovat
|
(Děsně málo).
...modří vědí
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
). Ale obávám se, že vzhledem k nutné investici do HD teliny to nebude tak brzo, jak bych si přál 
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|