
sohaj
Gladiator SE sice ujde, ale zadnyho Lotra zase necekej... Nicmene Phoenix tam ma jednu super scenu s popravou, uz jen kvuli tomu se na to vyplati kouknout

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Uz jenom cekam az to date do V.I.M. 

|
reagovat
|
|
reagovat
|

Je to hustý|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|