fluke
vzhledem k tomu, ze sme od sebe asi 500 metru - vim, vo cem mluvis ;) tohle bylo freakin funny, koukaly sme na to s bratrem a otcem jak na naky natvrdly troubove...nikdy predtim bych nerek, ze je mozny, aby prselo vodorovne, hehe. Mamina byla zrovna nekde na ceste a kdyz dojela, rikala, ze na spouste mist se topily auta...doslova.
|
reagovat
|
výborná stránka, co se týká hk filmů. A pořád je. Většinou, když narazim na některej hk film, kterej mi nic moc neřiká, tak dřív než na csfd jdu na hkstars, abych zjistil, jestli to má cenu. Škoda, že už tam nic nepřibejvá, ale naštěstí se objeví občas něco tady
no popcorn nemám, tak bude stačit vokno

), co je s hkstars.net. Momentálně se na ní nejde ani dostat. Možná už se někdo ptal, nevim. Pak teda pardon ale zajímalo by mě to