Jak to tak citam tak sa mi nejako zda ze redackia nieje jednotna...
Jak to tak citam tak sa mi nejako zda ze redackia nieje jednotna...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A dneska ty CARS by šli ne? Palace Cinemas Slovanský Dům od 17:30 nebo 20:00?? Samozřejmě v originále s titulky, dabing neberu!!!|
reagovat
|