Když už se tu ten LotR řeší... jsem jediný, kdo stejně dycky sáhne radši po Společenstvu, byť miluje celou trilogii?? (i knižní....resp. hlavně knižní)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale taky by mě zajímaly konkrétní pohnutky, proč ne ...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|